45-25 Kusursuz Cinayet filminden yeni fragman

Biray Dalkıran'ın yönetmenliğini üstlendiği polisiye türünde, seri cinayetlerin araştırılmasını anlatan "45-25 Kusursuz Cinayet" filminden yeni fragman geldi.

  • 41PAYLAŞIM
  • 6780OKUMA

İnternet fenomenlerini öldüren seri katili konu edinen film ile karşı karşı kalıyoruz.

45-25 Kusursuz Cinayet filminin konusu ise şu şekilde:

45-25 #Kusursuz Cinayet, bir seri katilin peşine düşen Mehmet Komiser ve Yavuz Başkomserin hikayesini konu ediyor. 9. Sosyal Medya Ödülleri töreninde ödül alan sosyal medya fenomenlerinin vahşice öldürülmesi büyük yankı uyandırır. Olayı araştırmaya başlayan İstanbul Cinayet Büro dedektifleri, karşılarında zeki bir katilin olduğunu anlarlar. İşlenen cinayetlerin ardında elde edilen kanıtlar, katilin bir sonraki göstermektedir. Bu zamana kadar birçok gizemli cinayeti açığa çıkarmayı başaran dedektifler, bu sefer sandıklarından daha zor bir vaka ile karşı karşıyadır. Dedektifler, halka tamamlanmadan önce arkasında iz bırakmayan katili yakalamayı başarabilecek mi yoksa bu bir kusursuz cinayet vakası olarak mı kalacaktır?

Gazi, Kanıt, Bana Bir Soygun Yaz, Cennet, Peri Masalı, Araf, Araf 2: Cin Bebek Doğuyor ve Araf 3: Kitab’ül Azazilfilmlerine imzasını atan Biray Dalkıran’ın yeni polisiye film projesi “45-25 Kusursuz Cinayet”in senaryosunu Babamın Günahları, Galip Derviş, Kanıt: Ateş Üstünde gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı isim Ahmet Saatçioğlu kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda ise Gökhan Mumcu, Mehmet Baştürk, Beyza Nur Mete, Sercan Elikara gibi isimler yer alıyor. Bilindiği üzere Biray Dalkıran, polisiye filmi “45-25 Kusursuz Cinayet”in yanı sıra serinin yeni filmi “Araf 3: Kitab’ül Azazil”in izleyicileriyle buluşması için de hazırlıklarını sürdürüyor. İki filmi de Eylül ayı içerisinde izleme şansı yakalayacağız.

Suç temalı “45-25 Kusursuz Cinayet” filminin izleyicileriyle 6 Eylül tarihinde sinemalarda buluşması planlananlar arasında yer alıyor.