Alper Çağlar’dan Göktürk üçlemesi geliyor!

Yakın dönemde Dağ serisi ve Börü dizisiyle kendinden bir hayli söz ettiren Alper Çağlar, Göktürk üçlemesiyle sinemaya yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Sinemada son olarak Dağ II ile 2016 yılının en çok izlenen filmine imza atan, yakın dönemde çektiği Börü dizisinin finalini de bu yıl içerisinde sinemada yapacak olan Alper Çağlar, yeni projesinin duyurusunu gerçekleştirdi. Yayınladığı videoda yeni projesinin Göktürk üçlemesi olacağını belirten Çağlar, alanında uzman bir danışman kadrosuyla birlikte Türk tarihi ve mitolojisinden olay, karakter ve motiflerin temel olacağı filmlerin planlanmış vizyon tarihlerini de paylaştı.

Üçlemenin birinci halkası İlk Göktürk’ün 2019, ikinci film Kırk Göktürk’ün 2022 ve serinin finali olan Son Göktürk’ün 2025 yılında gösterime girmesini planladıklarından bahseden yönetmen, projenin detaylı bir prodüksiyon gerektirmesinden ve üçlemeyi aceleye getirmek istemediğinden vizyon tarihlerinde ufak değişikliklerin olabileceğinden de bahsediyor. Börü filmiyle 26 Ekim 2018 tarihinden itibaren yeniden sinemaya konuk olacak olan Alper Çağlar’ın detaylı anons videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Börü filmi ne zaman vizyona girecek? İşte son açıklamalar

Son zamanların en çok merak edilen sorusu Börü filmi ne zaman vizyona girecek? 6 bölümden oluşan Börü dizisinin devamı olan filmin ne zaman vizyona gireceği büyük merak konusu oldu.

4361

Börü yeni bölüm neden yok?

Star TV’nin ilgiyle izlenen mini dizisi BÖRÜ, önümüzdeki hafta yayınlanmayacak!​

5142

Börü ilk bölümüyle sosyal medyayı salladı

Star TV'de birinci bölümüyle ekrana gelen Börü dizisi senaryosu, çekim kalitesi ve oyunculuklarıyla sosyal medyayı salladı.

4540

Dağ Ekibinden Yeni Proje “Börü” Filmi 2018’de Vizyona Giriyor.

Dağ 2'nin yapımcıları Çağlar Arts ve Insignia'nın yeni projesi Börü, sinema salonlarındaki yerini alıyor.

3416