Amazon, Salma Hayek’in dizisine göz dikti!

Paul Feig’in yürütücü yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde ise ünlü Meksikalı aktris Salma Hayek’in yer aldığı komedi dizisi, Amazon’un yakın takibine girdi.

Amazon’un dijital platformu Prime Video ile dizinin yapım şirketi Imagine Television arasında görüşmeler başladı. Deadline’da çıkan habere göre Amazon, dizinin pilot bölüm onayını vermek üzere.

Salma Hayek’in Amerikan televizyonundaki ilk başrolünde büyükelçi benzeri bir karaktere hayat vereceği söyleniyor. Londra’da geçen dizi uluslararası diploması alanında yaşanan hikayeleri ele alacak.

Dizinin senaryosunda Patty Breen’in imzası bulunurken yürütücü yapımcı tarafında Salma Hayek, Jose “Pepe” Tamez, Paul Feig, Jessie Henderson, Brian Grazer ve Francie Calfo gibi isimler görev yapıyor.

Salma Hayek geçmiş yıllarda ABD ekranlarında Ugly Betty ve 30 Rock gibi yapımlarda boy göstermişti. Paul Feig ise ekranda kült komedi Freaks & Geeks’in yanı sıra beyazperdede Bridesmaids, The Heat, Ghostbusters ve Spy gibi popüler komedi filmleriyle ses getirdi.

“Limited Partners” kadrosuna sürpriz isim: Salma Hayek

En çok beklenen komedi filmlerinden olan Limited Partners’in kadrosuna Salma Hayek katıldı.

2454

Amazon ‘The Peripheral’ romanını uyarlıyor

Çok satan yazar Willian Gibson’ın bilimkurgu romanı The Peripheral, Amazon tarafından ekrana uyarlanıyor.

2415

Amazon Komedi Dizilerini İptal Etmeye Karar Verdi

Amazon üç yeni komedi dizisinin iptaline karar verdi.

3000

“Yüzüklerin Efendisi” Efsanesi Dizi Oluyor

Yüzüklerin Efendisi'nin dizi haklarını Amazon kaptı.

3070