Amirim Geri Dönüyor

Netflix Türkiye’den bugünden itibaren tüm Behzat Ç bölümlerine ulaşabileceğiz!

  • 48PAYLAŞIM
  • 8019OKUMA

Emrah Serbes’in kaleminden çıkan efsane dizi Behzat Ç‘nin tüm bölümleri Netflix’te. 3 sezon süren dizinin yeniden çekilecek ve internet üzerinden yayınlanacak dedikoduları uzun zamandır ortadaydı. Şimdilik hala bir gelişme yok ancak eski bölümlere Netflix üzerinden rahatça ulaşabilme şansı yakalamış olmamız da güzel bir haber. Youtube üzerindeki bölümleri yayından kaldırılan dizinin kendine tekrar bir mecra bulması da çok kıymetli gerçekten.

Amirimiz Behzat’ı Erdal Beşikçioğlu canlandırırken, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Nejat İşler, Seda Bakan, Berke Üzrek, Ayça Eren, Ege Aydan ve daha bir çok önemli isim dizide rol almıştı. Yönetmenlik koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu dizinin senaryosunu Ercan Mehmet Erdem yazmıştı.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2678

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3336

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2867

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3182