Ant-Man and The Wasp İçin Geri Sayım Başladı

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni halkası “Ant-Man and the Wasp”tan ilk resmi fragman görücüye çıktı.

Ant-Man-Wasp

“Ant-Man and The Wasp”ın Kadın “Kötüsü” Ghost’tan Yeni Kare Yayınlandı

Marvel Sinematik Evreni’nin cep boy kahramanlarını yeniden seyircilerle buluşturacak olan devam halkasının kadın kötüsü Ghost’tun kamera arkası karesi geldi. Karakterin teknolojik kostümünü fragmanda göremediğimiz kadar iyi görebiliyoruz.

Ghost

“Ant-Man and the Wasp”tan İlk Fragman Yayınlandı

2015’teki ilk filmiyle izleyiciler ve eleştirmenler tarafından beğenilen “Ant-Man” dünya çapında 519 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. İkinci filmde Peyton Reed yönetmenlik koltuğuna geri dönerken, oyuncu kadrosuna da yeni isimler katılıyor. Başroller Paul Rudd ve Evangeline Lilly’e ilk filmden Michael Peña, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, David Dastmalchian, Vanessa Ross ve Michael Douglas eşlik ederken, Michelle Pfeiffer, Hannah John-Kamen, Walton Goggins, Laurence Fishburne ve Randall Park da kadroya yeni katılan isimler arasında. Devam filminin senaryosunda bu sefer başrol Paul Rudd’un da imzası bulunuyor.Ant-Man and the Wasp, ülkemizde 6 Temmuz’da vizyona girecek.

“Ant-Man and The Wasp”ta Marvel’ın cep boy kahramanları güçlerini birleştiriyor. Son olarak Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde karşımıza çıkan Ant-Man, bu kez The Wasp’la daha da güçlü.

Ant-Man and The Wasp”tan Yeni Kare Yayınlandı

Ant-Man

Ant-Man and The Wasp Filminin Konusu:

Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olmanın zorluklarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır…

Ant-Man and The Wasp Setinden Kareler

Paul Rudd ve Evangeline Lilly‘nin başrollerini paylaştığı ve ABD’nin Atlanta şehrinde çekimleri devam eden Ant-Man and the Wasp’ın yönetmen koltuğunda ise Peyton Reed oturuyor.

Ant-Man and The Wasp’in senaryosu, Ant-Man’in senaryosunda da yer alan senaristler Andrew Barrer ile Gabriel Ferrari’nin kaleminden çıkıyor. Ant-Man’i Paul Rudd canlandırırken, Hope Pym’i, yani Wasp’ı da Evangeline Lilly canlandırıyor.

Hank Pym rolünde yine Michael Douglas yer alırken, başarılı oyuncu Michelle Pfeiffer Dr. Hank Pym’in eşi Janet Van Dyne’ı, Matrix’in Morpheus’u Laurence Fishburne de çizgi romanlarda hem Dr. Pym’in hem de Tony Stark’ın asistanlığını yapmış olan Dr. Bill Foster olarak filmde yer alıyor.

İlk filmin ilginç karakteri Luis rolünde Michael Pena, Kurt rolünde David Dastmalchian da kadroya geri dönen isimler arasında. Amerikalı oyuncu Walton Goggins ve S.H.I.E.L.D. ajanı Jimmy Woo rolünde boy gösterecek olan Randall Park da kadroda yer alan isimler arasında.

Marvel’in 2018’de yayınlayacağı beş süper kahraman filminden biri olan Ant-Man and the Wasp, 6 Temmuz 2018’de tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de vizyona girecek.

Fotoğraf Kaynak: justjared.com

Ant-Man’de Wasp Göründü

Marvel’ın yeni filmlerinden Ant-Man ve The Wasp'dan Wasp'ın görüntüsü yayınlandı.

3325

Ant-Man and The Wasp’ten Kamera Arkası

Marvel’ın yeni filmlerinden Ant-Man and The Wasp'dan yeni görüntüler geldi.

2443