Antonio Banderas, Deha İle Pablo Picasso Rolünde

Genius'un ikinci sezonundan fragman yayınlandı.

  • 32PAYLAŞIM
  • 5285OKUMA
Genius

National Geographic’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Genius: Picasso’dan fragman yayınlandı. Fragman, Pablo Picasso’yu canlandıran Antonio Banderas’a ayrıntılı bir bakış atıyor. Dizide Picasso’nun gençliğine ise Alex Rich hayat veriyor.

Sevilen National Geographic serisi Deha, ilk sezonunu geçtiğimiz yıl gerçekleştirmiş ve Albert Einstein’ın hikayesini işlemişti.

Deha’nın ikinci sezonu tarihin en ünlü ressamı Pablo Picasso’nun sanat yaşamını ve özel hayatını ekrana getirecek.
91 yıllık hayatının 80 yılını Fransa’da geçiren ressam, eserlerinde, dünyayı yepyeni ve ayrıksı bir bakışla yeniden yorumlar; The Old Guitarist ve Guernica gibi yapıtlarıyla insanlık tarihinin en önemli sanatçılarından birine dönüşür. Picasso’nun tutku dolu yapısı, özel hayatında da çalkantılı evlilikler ve birliktelikler, değişken politik ve kişisel ittifaklar yaşamasına yol açar. Hayatının çok büyük bir kısmını Paris’te geçiren Picasso’nun yolu Coco Chanel, Henri Matisse, Marc Chagall, Gertrude Stein, Georges Braque ve Jean Cocteau gibi ünlü figürlerle kesişir.Serinin ikinci sezon prodüksiyonu Fox 21 Television Studios, Imagine Television, OddLot Entertainment ve EUE/Sokolow’un imzasını taşıyor. Dizi, 24 Nisan’da National Geographic’te başlıyor.

Yıldızlar Kadrosuna Sahip Bir Film Bullet Head

Adrien Brody, Antonio Banderas ve John Malkovich, Bullet Head filmiyle bir araya geliyor.

3952

Dizi Dünyasında Bu Hafta: Westworld, Genius, True Detective, Shameless

Dizi dünyasındaki gelişmeleri ve öne çıkan haberleri sizin için derledik.

5194

Picasso Belgesel – Dizi Oluyor

Deha, ikinci sezonuyla 2018 yılında ünlü İspanyol ressam Pablo Picasso'nun hayatını ve çalışmalarını ekranlara taşıyacak.

4036

Black Butterfly’dan Fragman

Papillon Noir isimli Fransız filminin yeniden çekimi Black Butterfly’ın fragmanı yayınlandı.

13220