Arif V 216’dan Yeni Görseller

Cem Yılmaz yeni filmi Arif V 216'dan yeni görseller paylaştı.

arifv216

G.O.R.A. ve A.R.O.G.’un devamı olarak gelecek olan Arif V 216 filminden ilk fragmanla hem 216’yı hem de Arif’i ne kadar özlediğimizi fark etmiştik. Son olarak Cem Yılmaz Instagram hesabından filmden yeni görseller paylaştı. Cem Yılmaz’ın yazdığı ve Kıvanç Baruönü’nün yönettiği filmin başrollerini yine Cem Yılmaz ve Ozan Güven paylaşıyor. Filmin kadrosunda Seda Bakan, Mert Fırat, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz yer alıyor.

ARİF V 216

A post shared by Cem Yılmaz (@cmylmz) on

Robot dinleniyor !

A post shared by Cem Yılmaz (@cmylmz) on

“Eski filmlerden diyaloglarla açılan fragman, sonrasında gezegenimize iniş yapan bir uzay gemisine odaklanıyor. Geminin indiği yerde ise kahramanımız Arif var. Sezen Aksu şarkısı çalan uzay gemisinden daha sonra parçalarına ayrılmış kutu halinde gelen 216 ile karşılaşıyoruz. Bu noktaya kadar gerçekten şahane, devamı da öyle.”

Arif v 216 yeniden vizyona giriyor

Cem Yılmaz'ın G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinden tanıdığımı Arif ve Robot 216'nın macerasını anlattığı Arif v 216, yeniden vizyona giriyor.

2832

Son 20 Yılın En İyi 15 Türk Komedi Filmi

IMDb'de aldıkları puana göre son 20 yılın en iyi 15 Türk komedi filmini sizin için derledik.

5303

Organize İşler Beyazperdeye Dönüyor

Vizyona girdiği 2005 yılında büyük beğeni toplayan yerli komedi Organize İşler’in devam halkası kadrosuna Ata Demirer’in dahil olmasının ardından filmde Cem Yılmaz’ın da rol alabileceği belirtiliyor.

4669

Arif V 216’dan Yeni Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Komedyen Cem Yılmaz'ın heyecanla beklenen yeni filmi Arif v 216'dan ilk klipler yayınlandı.

6913