Avatar’ın Devam Filmi 2020’de

Yönetmen James Cameron Avatar serisinin geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

2009 yılı yapımı ilk filmiyle 2,7 milyar dolarlık hasılat elde ederek tüm zamanların en yüksek hasılatını yapan filmi olan Avatar’ın devam filmlerinin vizyon tarihleri belli oldu.

İkinci filminin gösterim tarihinin ertelendiğini daha önce duyuran başarılı yönetmen, devam filminin 18 Aralık 2020’de vizyona gireceğini belirtti. Serinin devam edeceğini de açıklayan James Cameron planlarında bir değişiklik olmazsa Avatar macerasının üçüncü filminin 17 Aralık 2021’de serinin diğer filmlerinin de sırasıyla 20 Aralık 2024 ve 19 Aralık 2025’te vizyona gireceğini açıkladı.

Cameron’ın hem senaryosunu yazdığı hem yönetmenliğini üstlendiği Avatar‘ın devam filmlerinde orijinal kadroda yer alan Sam Worthington, Zoe Saldana ve Sigourney Weaver gibi isimler yine kadroda yer alacak.

Cameron aynı zamanda serinin devam filmlerinde görsel olarak ilk filmden çok daha ileride bir seri izleyeceğimizi ve Avatar serisinin başlı başına destansı bir serüven olacağını düşündüğünü belirtti.

Bu haber ile beraber dilerseniz ilk filmin fragmanını da buradan izleyebilirsiniz.

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

3091

Dünya genelinde $1 milyar hasılatı aşmayı başarmış filmler

Dünya genelinde gişede bariz bir hakimiyet kuran Avengers: Infinity War, geçtiğimiz günlerde $1 milyar sınırını aşarak bu yıl içerisinde Black Panther'dan sonra bu başarıya ulaşabilen ikinci film oldu

3199

Arabistan’da 35 yıllık yasak kalkıyor! Sinema halka açıldı

Suudi Arabistan’da 35 yıllık yasaktan sonra halka açık sinemada yayınlanacak ilk film Marvel'dan geliyor.

2583

The House’tan Fragman

Başrollerini Will Ferrell ve Amy Poehler'ın üstlendiği The House filminden Red Band(+18) fragman yayınlandı.

17287