Avengers: Infinity War’dan İlk Posterler Geldi!

Marvel evreninin son filmi Avengers: Infinity War 27 Nisan'da beyaz perdede izleyicileri ile buluşuyor. Serinin meraklılarının bildiği üzere evrendeki en büyük savaşı anlatacak olan film, posterleri ile bize kendisi hakkında pek çok ayrıntıyı da veriyor

Marvel evreninin son çocuğu Infitiny War ile buluşmamıza çok az kaldı. Avengers’ın devam filmi olan Infinity War, 2018 ve 2019’da iki parça olarak gösterime girecek. İlk bölüm ise 27 Nisan’da beyaz perdede izleyicileri ile buluşuyor olacak.

Captain America: The First Avenger(2011) filmi ile duymaya başladığımız Infinity Stones bu filmde bütün olayları ateşleyen kıvılcım olacak. Altı taşı sembolize eden, altı ana renkte karşımıza çıkan posterler Marvel evrenindeki pek çok hikayeye gönderme yapıyorlar.

Marvel Evreni’ni oluşturan bu 6 taş birleştiklerinde yıkıma ya da var oluşa sebebiyet veriyorlar. Space Stone (mavi), Reality Stone(kırmızı), Power Stone(mor), Mind Stone(sarı), Soul Stone(turuncu) ve Time Stone(yeşil) olarak sıralayabileceğimiz taşlar posterlerdeki yerlerini aldılar. Aralarındaki tek eksik olan Soul Stone ise eksik karakterleri ile şimdilik gizemini koruyor. Bu da yeni karakterlerin Avengers dünyasına katılabileceğini işaret ediyor.

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3066

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2447

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

2429

Marvel’a Müslüman süper kahraman geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin patronu Kevin Feige, Müslüman süper kahraman Ms. Marvel filminin çekileceği açıklamasında bulundu

2723