Avengers: Infinity War’ın kötüsü yine Carrie Coon

Emmy adayı oyuncu Carrie Coon filmin yan kötülerinden birine hayat veriyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen yeni filmi “Avengers: Sonsuzluk Savaşı”ndan yeni bir casting haberi var. “Fargo” dizisiyle Emmy’e aday gösterilen aktris Carrie Coon’un filmde Proxima Midnight karakterini canlandırdığı açıklandı. Filmin asıl kötüsü Thanos’un yardımcılarından biri olan Proxima Midnight, Black Order isimli grubunun en ölümcül üyesi olarak görülüyor. Filmin vizyon tarihine yaklaşık 10 gün kalmışken gelen bu haber, elbette ki yeni bir oyuncu seçiminden ziyade karakteri kimin oynadığının duyurulmasından ibaret.

“Fargo” dizisindeki performansıyla Emmy Ödülü’ne aday gösterilen oyuncuyu, “The Leftovers” dizisi ve Steven Spielberg’ün geçtiğimiz sene vizyona giren filmi “The Post”tan tanıyoruz. Güzel oyuncu Twitter hesabından yaptığı açıklamada, karaktere sesiyle can verdiğini ve rolün hareket yakalama (mo-cap) kısmını hamile haliyle gerçekleştirdiğini söyledi.

Russo Kardeşler’in imzasını taşıyacak Marvel filmi, şimdiye kadar izlediğimiz bütün süper kahramanları bir araya getiriyor. Oscar adayı oyuncu Josh Brolin’in galaksiler öteden gelen kötü adam Thanos’u canlandırdığı filmde, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Elizabeth Olsen, Tessa Thompson, Scarlett Johansson, Tom Holland, Chris Pratt, Benedict Cumberbatch, Mark Ruffalo, Zoe Saldana, Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Sebastian Stan, Chris Evans, Dave Bautista, Paul Rudd, Chadwick Boseman ve Paul Bettany gibi yıldızlar yer alıyor.

Hafta Sonu Gişe Rakamları: 11 – 13 Mayıs 2018

Avengers: Sonsuzluk Savaşı, geçtiğimiz hafta sonundaki performansıyla Türkiye’de tüm zamanların en çok izlenen süper kahraman filmi oldu.

2384

“Avengers” yine zirvede!

ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta değişmeyerek "Avengers: Infinity War"zirveyi elinde tuttu.

1575

Dünya genelinde $1 milyar hasılatı aşmayı başarmış filmler

Dünya genelinde gişede bariz bir hakimiyet kuran Avengers: Infinity War, geçtiğimiz günlerde $1 milyar sınırını aşarak bu yıl içerisinde Black Panther'dan sonra bu başarıya ulaşabilen ikinci film oldu

2146

Zirve Süper Kahramanların!

Türkiye gişe verilerine göre 27-29 Nisan hafta sonunda Box Office listesinde zirve değişikliği gerçekleşirken zirveyi Avengers: Sonsuzluk Savaşı zirveyi aldı.

1582