Avengers: Infinity War’ın kötüsü yine Carrie Coon

Emmy adayı oyuncu Carrie Coon filmin yan kötülerinden birine hayat veriyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin merakla beklenen yeni filmi “Avengers: Sonsuzluk Savaşı”ndan yeni bir casting haberi var. “Fargo” dizisiyle Emmy’e aday gösterilen aktris Carrie Coon’un filmde Proxima Midnight karakterini canlandırdığı açıklandı. Filmin asıl kötüsü Thanos’un yardımcılarından biri olan Proxima Midnight, Black Order isimli grubunun en ölümcül üyesi olarak görülüyor. Filmin vizyon tarihine yaklaşık 10 gün kalmışken gelen bu haber, elbette ki yeni bir oyuncu seçiminden ziyade karakteri kimin oynadığının duyurulmasından ibaret.

“Fargo” dizisindeki performansıyla Emmy Ödülü’ne aday gösterilen oyuncuyu, “The Leftovers” dizisi ve Steven Spielberg’ün geçtiğimiz sene vizyona giren filmi “The Post”tan tanıyoruz. Güzel oyuncu Twitter hesabından yaptığı açıklamada, karaktere sesiyle can verdiğini ve rolün hareket yakalama (mo-cap) kısmını hamile haliyle gerçekleştirdiğini söyledi.

Russo Kardeşler’in imzasını taşıyacak Marvel filmi, şimdiye kadar izlediğimiz bütün süper kahramanları bir araya getiriyor. Oscar adayı oyuncu Josh Brolin’in galaksiler öteden gelen kötü adam Thanos’u canlandırdığı filmde, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Elizabeth Olsen, Tessa Thompson, Scarlett Johansson, Tom Holland, Chris Pratt, Benedict Cumberbatch, Mark Ruffalo, Zoe Saldana, Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Sebastian Stan, Chris Evans, Dave Bautista, Paul Rudd, Chadwick Boseman ve Paul Bettany gibi yıldızlar yer alıyor.

Avengers: Infinity War’dan etkileyici tanıtım filmi

Merakla beklenen Avengers: Infinity War'dan yeni tanıtım geldi. Marvel sinematik evreninin seyrini değiştirecek olan devam halkası, tanıtımıyla bile seyircilerine yansıtacağı farklı dokunun ipuçların

203

Avengers: Infinity War’dan İlk Posterler Geldi!

Marvel evreninin son filmi Avengers: Infinity War 27 Nisan'da beyaz perdede izleyicileri ile buluşuyor. Serinin meraklılarının bildiği üzere evrendeki en büyük savaşı anlatacak olan film, posterleri i

434

Avengers: Infinity War’dan yeni fragman yayınlandı

27 Nisan'da vizyona girecek Avengers: Infinity War'dan yeni fragman yayınlandı.

1208

Avengers: Infinity War ölüm ve veda olacağı kesinleşti!

Geçtiğimiz aylarda Avengers: Infinity War filminin Marvel Sinematik Evreni'nde büyük değişikliklerin kapısını aralayacağı açıklanmıştı.

2387