Barış Arduç ve Elçin Sangu’dan Düet!

"Mutluluk Zamanı" filminin başrol oyuncuları Elçin Sangu ve Barış Arduç film için birlikte düet yaptı.

Bülent Ortaçgil imzalı ‘Bu Su Hiç Durmaz’ adlı şarkıyı seslendiren ikili, başarılı performanslarıyla beğeni topladı.

Mutluluk Zamanı Filmi İçin Geri Sayım Başladı

Yapımını NuLook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı, yönetmen koltuğuna Şenol Sönmez oturduğu ‘Mutluluk Zamanı’nın, senaryosu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer imzasını taşıyor.

Hikayesi ve dev prodüksiyonuyla yılın merakla beklenen romantik komedi filmleri arasında yerini almaya hazırlanan “Mutluluk Zamanı” 10 Kasım’da seyircisiyle buluşuyor.

Mutluluk Zamanı Filminin Konusu

Mutluluk Zamanı, kusursuz bir hayata sahip olan Mert (Barış Arduç) ve heykeltıraş Ada’nın (Elçin Sangu) sürpriz bir şekilde yollarının kesişmesini konu alıyor. Filmde Ada’nın ağabeyi Tarık’ı sevilen oyuncu Cengiz Bozkurt canlandırıyor. Kendisini hep kaybeden olarak gören Tarık’ın hayatı Mert’le tanıştığında beklemediği sürprizler yaşamasına neden olacak.

Asıl sevginin, mükemmelliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Mutluluk Zamanı’ filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi ‘Mükemmel’ hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada’nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un başroldeki partneri belli oldu!

Hürriyet'te yer alan habere göre; Kıvanç Tatlıtuğ, Çarpışma dizisinde Kiralık Aşk ile yıldızı parlayan Elçin Sangu ile rol alacak.

2737

Yol Ayrımı ve Mutluluk Zamanı’na Ayla darbesi

Box Office Türkiye rakamları açıkladı.

3007

Vizyon Filmleri – 10 Kasım 2017

10 Kasım 2017'de gösterime girecek olan 6 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3297

Mutluluk Zamanı’ndan Fragman Yayınlandı

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı romantik komedi sinema filmi Mutluluk Zamanı 10 Kasım'da sinemaseverler ile buluşuyor.

3168