Belalı Tanık Zirvede

Vizyona girişiyle zirveyi kapan Belalı Tanık bu hafta da zirveyi bırakmadı.

  • 27PAYLAŞIM
  • 4519OKUMA

Listenin bu haftaki galibi de vizyondaki 2. haftasını kutlayan Belalı Tanık oldu. Komediyle aksiyonu harmanlayan film 2. haftasında 10 milyon dolar kazandı. Başrollerinde Ryan Reynolds ile usta oyuncu Samuel L. Jackson’ın yer aldığı film 2 haftada toplam 39,6 milyon kazandı, filmin bütçesi ise 30 milyon dolar… Listenin 2. sırasında yer alan film ise Annabelle: Kötülüğün Doğuşu oldu. Korku Seansı evreninin ilk spin-off mahsülünü 2. devam halkasıyla seyircilerin karşısına çıkaran film 3. haftasında 7,3 milyon dolar ile kapanış yaptı. Film 77,8 milyon dolar kazanmış durumda. Listenin 3. sırasında ise vizyonun yenilerinden biri yer buldu. Animasyon türündeki Balerin ve Afacan Mucit açılışını 5 milyon dolar ile yaptı.

Listenin 4. sırasında ise başrollerine Yenilmezler’in Hawkeye’ı Jeremy Renner ve Scarlet Witch’i Elizabeth Olsen’ı oturtan Wind River yer buldu. Vizyondaki 4. haftasını kutlayan film bu hafta 4,4 milyon dolar gişe elde etti. Listenin tam ortasında ise Oscar ödüllü yönetmen Steven Soderbergh’i emekliliğinden döndüren Şanslı Logan yer buldu. Başrollerine Channing Tatum, Adam Driver ve Daniel Craig’i yerleştiren yarış ve soygun macerası 2. hafta kapanışını 4,3 milyon dolar ile yaptı. Listenin ikinci yarısını açan film ise başarılı yönetmen Christopher Nolan imzalı savaş dramı Dunkirk oldu. Mucize olarak görülen Dunkirk tahliyesini farklı insanların kesişme hikayeleriyle harmanlayarak anlatan başarılı yapım 6. haftasında 3,9 milyon dolar kazandı. 100 milyon dolar bütçeli film şu anda 172,4 milyon dolar kazanmış durumda. Listenin 7. filmi Marvel çizgi roman kahramanları arasında hayranların gönlüne taht kuran Örümcek Adam’ın yeni nesil uyarlaması Örümcek-Adam: Eve Dönüş oldu. İngiliz oyuncu Tom Holland’ın başarıyla beyaz perdeye yansıttığı kahramanın yeni uyarlaması 8. haftasında 2,7 milyon dolar gişe elde etti. 175 milyon dolar bütçeli film şu ana dek 318,8 milyon dolar kazandı. Listenin 8. sırasında vizyondaki ilk haftasını kutlayan Mayweather vs. McGregor yer buldu. 2,5 milyon dolar kazanan filmi aynı gişe rakamıyla Ejderin Doğuşu takip etti. Sanal dünyanın renkli ifade ikonlarının macerasını temel alan eğlenceli animasyon Emoji Movie ise bu hafta 2,3 milyon dolar gişe ile son sırada yer aldı.

Hitman’s Bodyguard Yarın Vizyonda

Başrollerini Ryan Reynolds ile Samuel L. Jackson'ın paylaştığı Hitman's Bodyguard filmi yarın gösterime giriyor.

14956

Yeni Posterler Yayınlandı

Başrollerini Ryan Reynolds ile usta aktör Samuel L. Jackson'ın üstlendiği komedi ve macera türündeki Hitman's Bodyguard filminden yeni poster yayınlandı.

28452

Hitman’s Bodyguard’dan Yeni Poster

Başrollerini Ryan Reynolds ile usta aktör Samuel L. Jackson'ın üstlendiği komedi ve macera türündeki Hitman's Bodyguard filminden yeni poster yayınlandı.

25662

Hitman’s Bodyguard Filminden Yeni Fragman

Başrollerini Ryan Reynolds ile usta aktör Samuel L. Jackson'ın üstlendiği komedi ve macera türündeki Hitman's Bodyguard filminden yeni fragman yayınlandı.

19817