Ben Yönetemeyeceğim

Yeni Batman filminin yönetmeni filmi çekemeyeceğini açıkladı, ancak şimdilik Batman’i oynamaya devam edecek.

DC de Marvel gibi evrenini genişleterek bir çok karakterine yeni filmler yapma kararını çoktan almıştı ve bu işe de Man of Steel ile başlamıştı. Sonrasında ise Batman v Superman: Dawn of Justice geldi, ardından da Suicide Squad. Önümüzdeki yaz da Wonder Woman’ın solo filmi geliyor. Ve yıl bitmeden de Justice League filmiyle buluşacağız.

Ben Affleck de Batman v Superman: Dawn of Justice filmiyle DC’nin sinema evrenine Batman olarak dahil oldu ve uzun bir yolculuğa başladı aslında. Sadece Batman rolü bile fazlasıyla odak isteyen bir iş ancak Affleck’in çekilecek olan Batman filmini yöneteceği de açıklanmıştı. Zack Snyder’ın Dawn of Justice ile yaptıklarını düşündüğümüzde bu habere çok sevinmiştik. Argo ile En İyi Yönetmen Oscar’ını kazanan Affleck DC sinema evreni için güzel bir Batman filmi çıkaracaktır diyorduk, istekliydik ancak Ben Affleck yönetmenlik koltuğunu bıraktığını açıkladı. Daha önce iyi bir film yapmalıyız, iyi olmayacağına inanmazsam yapmak istemem diyen adam yönetmenlikten vazgeçtiğini açıkladı, üzgünüz! Tahminimiz yine yeniden hayal kırıklığına uğrayacağımız bir DC filmi daha gelecek. Ama yine de hemen karalar bağlamıyoruz, bakarsınız işi gerçekten kotaracak şahane bir yönetmen bulunur filme. Ben Affleck de bunun altını çiziyor zaten açıklamasında. “Batman’i oynamak bile çok fazla konsantre gerektiren bir iş ve filmi yönetecek bir ortağa ihtiyacım var.” Tabii bu konuda Warner Bros’un izleyeceği yol çok önemli. Yönetmenlerin işine bu kadar burun sokmak şuana kadar hiç faydalı olmadı, olamayacaktır da!

Aquaman’den altyazılı fragman

Jason Momoa'nın başrolünde yer aldığı Aquaman filminden altyazılı ilk fragman geldi

2657

Aquaman’den ilk poster

Game of Thrones dizisindeki Khal Drogo rolü ile hafızalarda yer edinen Jason Momoa'nın başrolünde yer aldığı Aquaman filminden ilk poster geldi

3304

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3815

Solo Batman Filminde Ben Affleck’in Yerine Sürpriz Bir İsim Geliyor

Söylentilere göre Warner Bros, Ben Affleck'ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor.

3630