Bir Komedi Filmi Aşka Geldik Vizyona Giriyor

Azerbaycan Türkiye ortak yapımı olan Aşka Geldik filmi, komedi türünde ve sıra dışı konusuyla 1 Aralık 2017'de vizyona giriyor.

aşka-geldik

Muharrem Özabat’ın yönettiği, oyuncu kadrosunda ise Metin Yıldız ve Şener Kökkaya’nın başrollerini paylaştığı Aşka Geldik’te, Türkiye’nin kendi hâlinde bir köyüne Almanya’dan bir araştırma ekibinin gelmesiyle gelişen olayları anlatıyor.

Aşka Geldik Filminin Konusu:

Şükrü ölen karısına verdiği söz üzerine yıllardır Habib ile birlikte aynı evde bekar bir hayat sürmektedir. Bir gün yaşadıkları köyün muhtarlığına bir telefon gelir ve Avrupalı araştırmacıların köyde sosyolojik inceleme yapacağı bildirilir. Avrupalı araştırmacıların gelişi, tüm köy halkının gözünü Şükrü ile Habib’e çevirir ve ikiliyi komik olaylarla çevrili bir çıkmazın içine sürükler.

Aşka Geldik Filminin Fragmanı:Aşka Geldik 1 Aralık 2017’de vizyona giriyor.

Vizyon Filmleri – 29 Aralık 2017

29 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 7 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3339

Van Gogh’un Hayatını Loving Vincent İle Daha Yakından Tanıyalım

Hugh Welchman ve Dorota Kobiela'nın yönettiği "Loving Vincent", ünlü ressam Van Gogh'un hayatını, ressamın tablolarından esinlenerek hazırlanan bir estetikle gözler önüne seriyor.

3955

Slumber Filmiyle Korkmaya Hazır Olun

Maggie Q'nun başrolünde yer aldığı "Slumber", kendini karanlık bir ruh ile mücadele içerisinde bulan Alice'in hikâyesini anlatıyor.

2769

Kalp Atışı Dakikada 120 İçin Geri Sayım Başladı

Robin Campillo'nun yönettiği ve prömiyerini Cannes Film Festivali'nde gerçekleştiren Kalp Atışı Dakikada 120, 1990'ların başında AIDS'e karşı farkındalık yaratmaya çabalayan Act-Up Paris aktivist örgü

4053