Black Butterfly’dan Fragman

Papillon Noir isimli Fransız filminin yeniden çekimi Black Butterfly’ın fragmanı yayınlandı.

Brian Goodman’ın yeni versiyonunda yönetmenlik koltuğunda oturacağı Black Butterfly Harve Korian’ın Papillon Noir isimli filminden uyarlanacak. Yeniden Holywood projesi olarak çekilecek filmin başrollerinde başarılı aktör Antonio Banderas ve Jonathan Rhys-Meyers yer alıyor. Kadroda yer alan diğer isimler ise Piper Perabo, Abel Ferrara, Nicholas Aaron, Vincent Riotta…Filmin senaryosunu ise Marc Frydman ile Justin Stanley yazdı.

 

“Antonio Banderas’ın canlandırdığı Paul başarısız bir senaristtir. Yeniden iyi bir senaryo yazarak kariyerinde yükselişe geçeceğine inanan Paul bir gece tanıştığı Jack’e kalacak yer olarak evinde kalmasını önerir. Jack ise Paul’u rehin alır ve senaryo yazması için zorlar. Bu oyun gizli olan sırların da ortaya çıkmasına neden olacaktır.”

Gerilim türündeki Black Butterfly’ın Türkiye’deki vizyon tarihi henüz netlik kazanmış değil. Amerika’da ise 16 Mayıs 2017’de gösterime girecek.

Antonio Banderas, Deha İle Pablo Picasso Rolünde

Genius'un ikinci sezonundan fragman yayınlandı.

5275

Yıldızlar Kadrosuna Sahip Bir Film Bullet Head

Adrien Brody, Antonio Banderas ve John Malkovich, Bullet Head filmiyle bir araya geliyor.

3945

Picasso Belgesel – Dizi Oluyor

Deha, ikinci sezonuyla 2018 yılında ünlü İspanyol ressam Pablo Picasso'nun hayatını ve çalışmalarını ekranlara taşıyacak.

4029

Black Panther’den Türkçe Fragman

Marvel'ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden şimdi de Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

43082