Blade Runner 2049’dan Yeni Tanıtım Fragmanı

Merakla beklediğimiz devam halkası Blade Runner 2049'dan klip yayınladı.

Merakla beklediğimiz devam halkası Blade Runner 2049‘dan klip yayınladı. Harrison Ford ve Ryan Gosling‘in başrolünde yer aldığı filmden gelen kliple iyiden iyiye heyecanlandık.

30 yıl sonra devam filmiyle yeniden buluşacağımız Blade Runner’da LAPD memuru K’yı Ryan Gosling,  Rick Deckard’ı Harrison Ford canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Robin Wright, Ana de Armas, Carla Juri, Mackenzie Davis, Barkhad Abdi, David Dastmalchian, Hiam Abbass, Lennie James ve Dave Bautista bulunuyor.

 

Filmin yönetmenliğini Denis Villeneuve üstlenirken filmin senaryosunda ise Hampton Fancher ve Michael Green imzası var. Film, ilki gibi Philip K. Dick’in romanını temel alacak.

Vizyon Tarihi

Blade Runner 2049 ülkemizde 6 Ekim 2017’de vizyonda olacak.

2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu

2018 Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu'nda, Jimmy Kimmel'in sunumuyla gerçekleştirilen 90. Oscar Ödül Töreni'nde kırmızı halı rüzgarından sonra Oscar kazananlar da açı

2811

Florida Film Eleştirmenleri’nin Tercihi Dunkirk

Florida Film Eleştirmenleri Birliği yılın en iyi filmi olarak Dunkirk’ü seçti.

2965

Kanadalı Yönetmen Denis Villeneuve’un Filmleri 23. Gezici Festival’de: Kaderini Bilseydin, Yine de Yapar mıydın?

23’üncü Gezici Festival’in bu yılki programında Kanada Büyükelçiliği’nin katkılarıyla Kanadalı usta yönetmen Denis Villeneuve'de yer alacak.

2954

ABD Box Office Zirvesinde Blade Runner 2049 Rüzgarı

Denis Villeneuve'ün yönetmenliğini üstlendiği Blade Runner 2049, ABD'de ilk hafta sonunda 31,5 milyon dolar hasılat elde ederek açılışını gişenin zirvesinde gerçekleştirdi.

3087