“Blue” Vizyon Tarihini Aldı

Yavuz Çetin ve Kerim Çaplı’nın grubu Blue Blues Band’in hikayesi beyaz perdeye geliyor.

  • 204PAYLAŞIM
  • 34237OKUMA

Türkiye’de Blues müzik denilince akla gelen ilk isim Yavuz Çetin’dir sanıyoruz. Yavuz Çetin ve Kerim Çaplı’nın 1990’lı yıllarda blues ve rock müzik için çok önemli olan grupları Blue Blues Band’in hikayesi 21 Nisan tarihinde sinemalarda olacak.

Blue” ismiyle gösterime girecek olan filmin yönetmenlik koltuğunda Sertan Ünver oturuyor. Filmin yapımcılığını ise Suzan Güverte üstleniyor. Filmin için Blue Blues Band’in kadrosunda yer alan Batu Mutlugil ve Sunay Özgür’ün haricinde bir çok isim de yer alıyor. Aylin Aslım, Teoman, Deniz Arcak, Gür Akad, Tanju Eksek, Melis Danişmend, Taner Öngür gibi isimleri de göreceğiz.

 

“1991 yılında kurulan Blue Blues Band dönemin en öne çıkan müzik topluluklarından biriydi. O zaman İstanbul müzik sahnesinin hemen her yerinde dolu dolu konserler veren grup tarihleri boyunca bir tane bile albüm kaydetmedi ancak yine de efsane olmayı başardı. Blues müziği Türkçe sözlerle başka bir hale taşıyan ve hala keyifle dinlememizi sağlayan Yavuz Çetin, Kerim Çaplı ve arkadaşlarının hikayesini biz merakla bekliyoruz!”

Black Panther’den Türkçe Fragman

Marvel'ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden şimdi de Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

43096

Wonder Woman Gösterimde

Merakla beklediğimiz Wonder Woman bugün gösterime girdi, kaçırmayın!

27920

Victoria & Abdul’den Altyazılı Fragman

Kraliçe Victoria ile Hintli bir katip olan Abdul Karim arasındaki ilginç dostluğu anlatan Victoria & Abdul filminden altyazılı fragman yayınlandı.

29250

Zirve Korsanların

Türkiye'de bu hafta en fazla izlenen film Karayip Korsanları: Salazar'In İntikamı oldu!

22152