Bruce Willis’li Glass’tan tanıtım

M. Night Shyamalan'ın yönetmenliğini yaptığı Unbreakable ve Split'in devamı niteliğindeki Glass filminden tanıtım paylaşıldı

  • 6PAYLAŞIM
  • 949OKUMA

Kadrosunda başarılı isimlerin yer aldığı Glass filminden Samuel L. Jackson’lı tanıtım paylaşıldı. The Sixth Sense(Altıncı His), The Signs (İşaretler) filmlerinin başarılı yönetmeni M. Night Shyamalan’ın merak edilen yeni filminde James McAvoy, Bruce Willis, Samuel L. Jackson, James McAvoy ve Anya Taylor-Joy gibi isimler yer alyor. 23 farklı kişiliğe bölünebilen, üstün zekalı Kevin adlı bir karakterin hikayesini konu alan Split filminin devamı niteliğinde olacak olan film, 18 Ocak 2019 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

 

 

Sarah Paulson filmde, psikiyatr rolünde karşımıza çıkarken, onun hastaları rolünde ise Bruce Willis(David Dunn), Samuel L. Jackson(Elijah Price), James McAvoy(Kevin Wendell Crumb, Mr. Glass) yer alıyor. Yeni filmde David, Kevin Wendell Crumb’ın en tehlikeli kişiliklerinden biri olan The Beast’in peşine düşüyor ve Mr. Glass da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Ve birbirinden tehlikeli bu üç adam aynı hastanede buluşuyor.