Burak Aksak’tan Dede Korkut Hikayeleri!

Leyla ile Mecnun'un senaryosunu yazan ve daha önce Bana Masal Anlatma, Karabela filmlerini yazıp, yöneten Burak Aksak yeni filmiyle yine özgün bir iş ortaya koyuyor.

BKM ve Burak Aksak ortaklığı yeni bir filmde tekrar karşımıza çıkacak. Daha önce BKM yapımcılığı ile Bana Masal Anlatma ve Karabela filmlerini yazan ve yöneten Burak Aksak bu defa Dede Korkut Hikayeleri’nden yola çıkarak Salur Kazan: Zoraki Kahraman filmi ile bizleri güldürecek. Fragmanı izlediğinizde bu konuda hiçbir şüpheniz kalmayacaktır. Filmin vizyon tarihi ise 9 Haziran.

Filmin başrollerini Mahir İpek, Devrim Yakut, Onur Atilla, Burak Çimen, Fatih Dokgöz, Öznur Serçeler, Salih Kalyon ve bu yıl içinde kaybettiğimiz Erdal Tosun üstleniyor.

 

“Dede Korkut Hikayeleri, senarist ve yönetmen Burak Aksak yorumuyla yeniden hayat buluyor! Eski zaman masallarına bir yolculuk yapan filmde macera ve kahkaha hiç bitmiyor. Salur, kötü adamlar tarafından esir alınan sevdiklerini kurtarabilecek mi? Peki esir alınan oba halkı kötü adamları alt edebilecek mi?  Salur Kazan: Zoraki Kahraman’da hepimizin bildiği masallar mizahi ve modern bir dille yeniden karşımıza çıkıyor.”

Yerli komedi “Cici Babam”dan fragman geldi!

Yerli komedi filmi "Cici Babam"dan teaser videosu geldi.

2461

Şahin Irmak’tan Düğüm Salonu!

Senaryosunu Şahin Irmak’ın yazdığı yeni komedi filmi Düğüm Salonu güldürmek için geliyor.

3294

Salur Kazan: Zoraki Kahraman Vizyonda

Burak Aksak'ın yazıp yönettiği Salur Kazan: Zoraki Kahraman bugün gösterime girdi.

35826

Kolonya Cumhuriyeti Vizyonda

Güldür Güldür ekibinin senaryosunu yazdığı komedi filmi Kolonya Cumhuriyeti bugün vizyona girdi.

13283