Çağatay Ulusoy Netflix Dizisi The Protector’ı Tanıttı

Roma’da düzenlenen etkinlikte yeni dizisini tanıttı

Netflix’in merakla beklenen Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi The Protector, başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy tarafından uluslararası basına tanıtıldı.

Netflix’in Roma’da gerçekleştirilen “See What’s Next” adlı etkinliği dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncuların ve üst düzey yöneticilerin katılımıyla devam ediyor. Netflix’in önümüzdeki dönem yapımlarını tanıttığı etkinlikte, Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi The Protector’ın ekibi de vardı. Dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, diziyi uluslararası basın mensuplarına anlattı.

Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz haftalarda çekimlerine başlanan dizi ve karakteri Hakan ile ilgili konuşurken Türkiye yapımı dizilerin dünya çapındaki başarılarından da bahsetti. Ulusoy’un yer aldığı panelde Netflix yapımı La Casa de PapelSuburra ve Dogs of Berlin’in oyuncuları da vardı. Paneli 300’den fazla yerel ve uluslararası basın mensubu takip etti.

Bu yılın ikinci yarısında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy’a Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş eşlik ediyor.

Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi adlı kitaptan esinle Atilla Ünsal ve Aşkım Özbek’in yazdığı bir hikayeye dayanan dizi, senaryosunda İpek Gökdel’in imzasını taşıyor. Dizi, tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan’ın maceralarını anlatıyor.

Binnur Karaevli’nin yarattığı dizinin yönetici yapımcı koltuğunda Onur Güvenatam yer alırken yapımcılığını Alex Sutherland üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Can Evrenol var.

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

1824

Çağatay Ulusoy’a Hollywood’dan teklif!

Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi 'Prodector' (Koruyucu) Çağatay Ulusoy’a Hollywood’un kapılarını açtı. Tüm dünyada izlenme rekorları kıran 'Narcos' dizisinin senaristi Jason George filminde Çağatay

2580

Netflix’in yeni dizisinde Çağatay’ın partneri kim olacak?

Serenay Sarıkaya, Melisa Aslı Pamuk, Cansu Dere, Ayça Ayşin Turan, Burcu Biricik ve Farah Zeynep Abdullah'ın isminin geçtiği projede Leyla Lydia Tuğutlu'nun rol alacağı iddia edildi.

3385

Netflix Çağatay Ulusoy’u Seçti

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin ana karakterini başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy canlandıracak.

9622