Can Feda’dan fragman geldi

Başrollerini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in paylaştığı Can Feda'dan ilk fragman geldi.

Vatan için mücadele eden iki askerin hikâyesinin konu edildiğini Can Feda‘nın senaryosu Kardeşim Benim serisiyle yakından tanıdığımız Zafer Külünk‘ün kaleminden çıkarken yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturuyor. Başrolde yer alan iki askere Burak Özçivit ve Kerem Bürsin‘in hayat verdiği film, TAFF ve BRK’S Production işbirliğinde gerçekleşiyor. Can Feda’nın konusu ise şöyle:

 

Türk ordusu, 7 yıldır bir iç savaşın sürdüğü, dünyanın en tehlikeli bölgesine, yanında hiçbir müttefik devlet olmadan giriş yapar. Bu esnada, Yüzbaşı Alparslan‘ın (Burak Özçivit) komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi, Pilot Yüzbaşı Onur’un (Kerem Bürsin) da katılımıyla Türk ordusuna karşı kurulan büyük tuzağı ortaya çıkarır. Vatan millet uğruna, bu tuzağı bozmak için yüzlerce teröriste karşı tek başına ölüm kalım mücadelesi veren tim için belki de asıl sınav, vicdanın sesini unutmamak ve insanlık dışı savaş koşullarında insan kalmayı bilmektir.

Başrollerini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in paylaştığı Can Feda'dan ilk fragman geldi

Özçivit ve Bürsin hayranları tarafından uzun süredir merakla beklenen Can Feda, 06 Nisan 2018 tarihinde seyirciyle buluşacak. Filmin yayınlanan ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Burak Özçivit’in Diriliş Ertuğrul’a katılmasına Star TV tepki gösterdi mi?

Ünlü oyuncu Burak Özçivit’in Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna katılması nedeniyle Star TV’nin konuyu nasıl değerlendirdiği merak ediliyordu. Star TV Genel Müdürü Çağatay Önal konuyla ilgili değerl

3196

Haftanın gişe verileri belli oldu: Can Feda hayal kırıklığına uğradı

Bu hafta sonu sinema salonlarından en çok izlenen filmler hangileri? 6-8 Nisan gişe verileri...

2422

Can Feda’nın galasına büyük ilgi

Başrollerini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in paylaştığı Can Feda filminin galası Üsküdar'da bir AVM 'de gerçekleşti.

2524

Can Feda’dan yeni fragman

Merakla beklenen Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in Can Feda filminden yeni fragman geldi

2863