Chris Evans’ın başrollüğünde Greenland geliyor

Marvel Sinematik Evreni'nin Kaptan Amerika'sı başarılı oyuncu Chris Evans, Neill Blomkamp'ın yönetmenliğini üstleneceği Greenland filminin başrolünde yer alacak

Marvel Sinematik Evreni’nin Kaptan Amerika’sı başarılı oyuncu Chris Evans, yeni bir film ile geliyor. Evans’ı doğal afet sonucu hayatta kalmaya çalışan bir ailenin hikayesinin anlatıldığı Greeanland filminde göreceğiz.  Filmin yönetmenliğini, Yasak Bölge 9, Chappie, Elysium filmleri ile tanıdığımız Oscar adayı Neill Blomkamp üstleniyor.

Deadline’da yer alan habere göre, çekimlerinin bu yıl sonunda başlaması planlanan filmin yapımcılığını Basil Iwanyk üstleniyor. Filmin yürütücü yapımcılarından biri olan Sébastien Raybaud, Greenland filmi ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Greenland’i okuduğumuzda, tam olarak  çekmek istediğimiz bir film gördük. Akıllı, karakter odaklı ve aksiyon ağırlıklı bir film. STX Entertainment’taki arkadaşlarımızla ve Neill Blomkamp, Chris Evans ve Basil Iwanyk gibi olağanüstü yetenekli kişilerle çalışacağımız için memnunuz.”

Chris Evans’lı Deha Gösterime Girdi

Marc Webb'in yönettiği Chris Evans'lı Deha filmi bugün gösterime girdi.

27409