Chris Evans’lı Deha Gösterime Girdi

Marc Webb'in yönettiği Chris Evans'lı Deha filmi bugün gösterime girdi.

  • 172PAYLAŞIM
  • 28781OKUMA

Bugün gösterime giren Deha filminin başrollerini Chris Evans ile Mckenna Grace üstlenirken filmin kadrosunda yer alan diğer isimler Octavia Spencer, Jenny Slate, Lindsay Duncan, Keir O’Donnell, Julie Ann Emery. Filmin senaryosunda Tom Flynn imzası bulunuyor. Fox Searchlight Pictures yapımı filmin yönetmeni ise Aşkın 500 Günü filminin de yönetmenliğini yapan Marc Webb.

“Frank Adler (Chris Evans), Florida’nın bir kıyı kasabasında genç yeğeni Mary’i (Mckenna Grace) yetiştiren bekar bir adamdır. Mary 7 yaşında parlak dahi bir çocuktur. Frank, Mary’nin normal bir hayat sürmesini ister fakat zorlu annesi Boston’lı Evelyn (Lindsay Duncan) Mary’nin matematiğe olan hakimiyetini fark eder ve Frank’le Mary’yi birbirinden ayırmaya çalışır. Aile gerilimleri ve kopuklukları patladığında, amca ve yeğeni, ev sahibeleri ve yakın arkadaşları olan Roberta’dan (Octavia Spencer) ve öğrencisine olan ilgisi kısa sürede amcasıyla da aralarında bağ oluşmasına sebep olan Mary’nin öğretmeni Bonnie’den (Jenny Slate) destek görürler.”

Chris Evans’ın başrollüğünde Greenland geliyor

Marvel Sinematik Evreni'nin Kaptan Amerika'sı başarılı oyuncu Chris Evans, Neill Blomkamp'ın yönetmenliğini üstleneceği Greenland filminin başrolünde yer alacak

2405

Zirveyi Bırakmıyor

Hızlı ve Öfkeli 8. filmiyle gişede zirveyi kimseye teslim etmiyor. Patron Bebek ise başarılı gişe performansına devam ediyor.

16601

Zirvede Bol Aksiyon Var

Hızlı ve Öfkeli 8 açılış haftasında Patron Bebek filmini geçerek gişede zirveye yerleşti.

17493