Çılgın Hırsız 3’ten Bir Fragman Daha

Minyonlarla tanıştığımız Çılgın Hırsız filminin devamı olarak gelen 3. filminden yeni bir fragman daha yayınlandı.

Minyonlarla tanıştığımız harika animasyon Çılgın Hırsız filminin devamı olarak gelen 3. filminden yeni bir tanıtım fragmanı daha yayınlandı. 2010 yılında ilk filmiyle 500 milyon dolardan fazla hasılat elde eden Çılgın Hırsız filmi yeni filminde yeni bir karakteri bizlere sunuyor. Bu isim Gru’nun ikiz kardeşi. Gru ve ikizi yeniden kötülükler krallığına dönüyor, ancak son bir iş için Gru’yu ikna eden ikizi anladığımız kadarıyla çok da becerikli değil. Ayrıca fragmanda çalan Eminem şarkısı da çok güzel olmuş. Bu eğlenceli fragmanı kaçırmayın!

 

Steve Carell bu sefer Gru ile beraber ikizi Dru’ya da ses veriyor. Seslendirme kadrosunda ayrıca Kristen Wing, Jenny Slate, Miranda Cosgrove, Trey Parker, Steve Coogan, Russell Brand, Dana Gaier ile Minyon’ları seslendiren Pierre Coffin(filmin yönetmenlerinden biri) yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kyle Balda ve Pierre Coffin’in yer aldığı Çılgın Hırsız 3 filmi 25 Ağustos’ta Türkiye’de vizyona girmiş olacak.

Çılgın Hırsız 3 Zirvenin Sahibi

Türkiye gişe bilgilerine göre bu hafta Çılgın Hırsız 3 tekrar zirvede yer aldı.

3577

Diane Kruger Zemeckis’in Yeni Filminde Olacak

Robert Zemeckis’in yeni filminde Diana Kruger ile Steve Carell birlikte yer alacak.

30580

Minyonlar İş Başında

Çılgın Hırsız 3 filminden Minyon dolu yepyeni tanıtım videosu yayınlandı, kaçırmayın!

13444

En Acayip Yolculuk

Little Miss Sunshine ile şahane bir yolculuk hikayesine gitmeye ne dersiniz? Peki hayatta her şey kazanmak üzerine mi kurulu?

30086