Cingöz Recai Zirvede

Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği, Peyami Safa'nın ünlü karakterinin sinema macerası olan Cingöz Recai filmi Box Office Türkiye'nin zirvesine yerleşti.

  • 16PAYLAŞIM
  • 2587OKUMA

Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli ve Haluk Bilginer gibi isimlerin yer aldığı geniş kadrosuyla dikkat çeken Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü, vizyondaki ilk hafta sonunda 258.655 biletli seyirci tarafından izlendi ve bu sonuçla gişenin zirvesine yerleşti. Ekim aylarında gösterime giren yapımlar arasında tüm zamanların altıncı en iyi açılışını gerçekleştiren film, yönetmen Onur Ünlü‘nün filmografisi içerisinde de en iyi açılış performansına sahip yapım oldu.

Sermiyan Midyat‘ın yönetip başrolünde yer aldığı Ay Lav Yu Tuu, vizyondaki dördüncü hafta sonunda 50.811 seyirci tarafından izlenerek gişenin ikinci sırasında yer aldı. Gösterimdeki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Kurtlar Vadisi Vatan ise haftayı listenin üçüncü sırasında kapattı.

Animasyon yapım My Little Pony Filmi, Box Office Türkiye’nin dördüncü sırasında yer alırken, hafta sonunun bir diğer yeni filmi Ölüm Günün Kutlu Olsun (Happy Death Day) 45.282 seyirciyle listeye beşinci sıradan giriş yaptı.

Cingöz Recai Fragman

ABD Box Office’te zirve Meg: Derindeki Dehşet’in!

Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta yeni bir yapımın olurken, listede 3 yeni film

3059

Otel Transilvanya $44 milyonla Box Office ABD’de zirveyi kaptı!

Haftasonu ABD Box Office verilerine göre Otel Transilvanya $44 milyonla birinci sıraya yerleşti.

3546

Haftanın gişe verileri belli oldu

 Bu hafta sonu sinema salonlarında en çok hangi filmler izlendi? 1-3 Haziran gişe verileri...

2468

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4078