Coen Kardeşler: Biz De Bir El Atalım Dedik

Dizi dünyasının genişlemesi durmuyor, tam tersine çığ gibi büyüyor. Şimdi de yönettikleri filmlerle baş döndüren Coen kardeşlerden bir dizi geliyor.

The Big Lebowski, No Country for Old Men, Fargo gibi filmlerin altında imzası bulunan Joel ve Ethan Coen bu defa dizi projesi ile karşımıza geliyor.

İkili, Western türünde hazırlanacak olan The Ballad of Buster Scruggs dizisinde altı farklı hikayeyi anlatmaya hazırlanıyor. Başrolünü Jeff Bridges’a emanet ettikleri 2010 yapımı True Grit filmiyle olumlu yorumlar alan kardeşlerin kötü bir Western dizisi yapacağını düşünmüyoruz. Tam tersine ilham verici bir eser ortaya çıkarmaları büyük ihtimal.

Jeff Bridges ( True Grit)

Dizi Sektörü Büyümeye Devam Ediyor

Son yıllarda Hollywood’un TV dünyasını ele geçirmesini de göz ardı edemeyiz tabii ki. Anthony Hopkins, Meryl Streep, Rober De Niro, Tom Hardy, Matthew McConaughey, Woody Harrelson gibi bir çok usta aktör ve aktrisin televizyon dizilerinde yer alması, dizilerin bütçelerinin fazlasıyla büyüme göstermesi Coen kardeşleri de fazlasıyla etkilemişe benziyor.

Black Panther’den Türkçe Fragman

Marvel'ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden şimdi de Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

42959

Wonder Woman Gösterimde

Merakla beklediğimiz Wonder Woman bugün gösterime girdi, kaçırmayın!

27790

Victoria & Abdul’den Altyazılı Fragman

Kraliçe Victoria ile Hintli bir katip olan Abdul Karim arasındaki ilginç dostluğu anlatan Victoria & Abdul filminden altyazılı fragman yayınlandı.

29096

Zirve Korsanların

Türkiye'de bu hafta en fazla izlenen film Karayip Korsanları: Salazar'In İntikamı oldu!

22022