Coppola’dan Yeni Film

Sofia Coppola yeniden uyarlanan filmler listesine yeni bir halka ekliyor, The Beguiled!

1971 yılında Don Siegel’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu, başrolünde Clint Eastwood ve Geraldine Page’in olduğu The Beguiled’in uyarlamasından fragman yayınlandı.

The Beguiled (1971)

Sofia Coppola’nın yönettiği filmin kadrosunda John McBurney rolüyle Colin Farrell, Martha rolüyle Nicole Kidman karşımıza çıkacak. Kadroda bulunan diğer isimler ise, Elle Faning, Kirsten Dunst, Angourie Rice, Oona Laurence, Addison Riecke, Emma Howard ve Wayne Pére.

 

Coppolo, önemli oyuncularla güçlü bir kadrosu olan The Beguiled hakkında “Hikayenin önemli noktası kadın ile erkek arasındaki güç değişikliğinin ortaya çıkışı” diyor.

Daha önce Lost In Trasnlation filmiyle En İyi Özgün Senaryo Oscar’ını kazanan Sofia Coppola son olarak 2013 yılında The Bling Ring’i yönetmişti.

Merakla beklenen Oscar adayları belli oldu!

Uzun zamandır merakla beklenen 91. Oscar Ödülleri adayları belli oldu.

4417

Oscar’da listeler belli oldu! Nuri Bilge Ceylan’a şok!

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi 9 ayrı dalda yarı finale kalan listeleri duyururken Nuri Bilge Ceylan'ın filmi listede yer almadı

5411

Hem Oscar Hem Altın Ahududu Sahibi Oyuncular!

İki zıt ödül töreni tarafından hem en iyi hem de en kötü gösterilen oyuncuları listeledik.

5537

Kobe Bryant Oscar aldı

NBA'in efsanevi oyuncularından olan ve 2016'da jübile yapan Kobe Bryant, 90'ıncı Akademi Ödülleri (Oscar) gecesinde, "Dear Basketball" (Sevgili Basketbol) adlı yapım ile "En İyi Kısa Animasyon" ödülün

3416