Creed 2 İle Seri Devam Ediyor

Sylvester Stallone'lu "Creed 2"nun kötü adamı belli oldu.

The-Creed

Merakla beklenen devam halkası Creed 2’da eski bir düşman geri geliyor, hem de oğluyla. Rocky evreninin ikonik kötü adamı Rus boksör Ivan Drago’yu canlandıran karakteri Dolph Lundgren’in geri döneceği kesinleşen devam halkasında, karakterin oğlu da boy gösterecek. Rocky’nin ezeli düşmanının oğlunu Romen boksör Florian “Big Nasty” Munteanu canlandıracak.

Devam halkasında başroller değişmiyor. Rocky Balboa’ya bir kez daha Sylvester Stallone’un hayat verdiği devam halkasında, genç boksör Adonis Creed’i ise Michael B. Jordan canlandırıyor. İlk filmin yönetmen koltuğunu üstlenen Ryan Coogler’ın başka projelerle çakışma yaşaması sebebiyle yönetmenliği bu kez Steven Caple Jr. üstlenecek.
Kariyerine kısa filmlerle başlayan, Class dizisinde yönetmen koltuğuna oturan ve son olarak The Land isimli uzun metraj projesine imza atan genç yönetmen Caple Jr. filmi, filmin başrollerinden Sylvester Stallone ve Luke Cage dizisinin yaratıcısı Cheo Hodari Coker’ın imzasını taşıyan senaryodan beyaz perdeye uyarlayacak. Filmin çekimleri Mart ayında Philadelphia’da başlayacak.

Boks efsanesi Rocky Balboa’nın ellerine umut vadeden bir öğrenciyi teslim eden Creed: Efsanenin Doğuşu dünya çapında 173 milyon dolar kazanarak 2015 yılının hit filmleri arasında yer almıştı.

Creed II filminden Türkçe altyazılı fragman geldi

Merakla beklenen Creed II filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı

4638

Creed 2’den poster geldi

Michael B. Jordan ve Sylvester Stallone’nin yer aldığı Creed 2 filminden poster paylaşıldı

3059

Sylvester Stallone yeni filmi Creed 2’nun çekimleri başladı

En çok beklenen filmlerden olan ve başrollerinde Michael B. Jordan ve Sylvester Stallone’nin olduğu Creed 2'nin çekilmerine başladıklarını duyurdular.

3066