Çukur Neslican Tay’ı unutmadı! İşte o mesaj

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da dün akşam yayınlanan bölümde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Neslican Tay unutulmadı.

  • 33PAYLAŞIM
  • 5527OKUMA
Çukur Neslican Tay'ı unutmadı

Ay Yapım’ın sevilen dizilerinden Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde, geçtiğimiz günlerde kansere yenik düşerek hayatını kaybeden Neslican Tay’a göndermede bulunuldu.

Yakalandığı kanser hastalığını sosyal medya hesabından paylaşarak, başka kanser hastalarına da umut olan ve 21 yaşında 3. kez yakalandığı hastalık ile hayatını kaybeden Neslican Tay’ı Çukur dizi unutmadı.

“NESLİCAN ÇUKUR’A UMUT OLDUN”

Çukur Neslican Tay'ı unutmadı

Çukur Neslican Tay’ı unutmadı

Dizide gündemde olan konular ile ilgil duvar yazıları geçmiş sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da paylaşılıyor. Hayatını kaybeden Neslican için ise Çukur’da Gerçek zaferler Asla Pes Etmeyenlerindir. #NeslicanTay Çukur’a Umut Oldun. Seni Asla Unutmayacağız yazısı paylaşıldı.

“FARKINDALIK YARATTINIZ”

Çukur’da dün akşam yayınlanan bölümün ardından Neslican Tay paylaşımı nedeniyle, birçok sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşılarak bunun çok güzel bir düşünce ile yapıldığını, ‘Ne ince bir düşüncedir’ tarzında destek mesajları atıldı.

Çukur’un yeni fragmanı yayınlandı! Yamaç’ı kim vurdu?

Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'dan 3 haftalık aranın ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

5607

Çukur reytingleri yine sildi süpürdü! Bakın hangi dizileri geride bıraktı!

Çukur ikinci sezona bomba gibi başlarken, Berkay Ateş ve Necati Memili gibi oyuncuların diziye transfer olmasıyla reytinglerde 3 haftadır yerini kimseye bırakmıyor. Sosyal medyada her hafta TT olmayı

3136

Çukur 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Çukur’u geri alacağım!’

Aras Bulut İynemli, Deniz Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili gibi isimlerin rol aldığı Çukur dizinin merakla beklenen 2. sezon 3. bölümüne (36. bölüm) kısa bir süre kala,

2664

‘Çukur’ Rekor Kırarak Geri Döndü

Çukur yeni sezon ilk bölümünde Cumali Koçovalı ve Karakuzular fırtınası esti

3689