Çukur’da Hale’nin öldüğü o anlarda Rıza Kocaoğlu öyle oynadı ki mahvolduk!

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisine dün akşam Gazeteci Hale’nin öldürülmesi damga vurdu.

  • 22PAYLAŞIM
  • 3686OKUMA
Elif Doğan’ın oynadığı Hale, beklenmeyen bir şekilde Baykal tarafından öldürüldü ve diziden ayrıldı. Aliço’nun için için tutulduğu Hale, Baykal’ın oyununa geldi ve Yamaç’a gözdağı vermek için ilk kurban olarak seçildi.

Baykal’la röportaj için buluşacağını sanan Hale, görüşmeye giderken bir şeylerden şüphelendi ve Aliço’yu da yanında götürdü. Açık bir pazar alanında buluşmak için randevulaştılar ama Hale, ölümüne doğru yürüdüğünü bilmiyordu. Daha önceden bir inşaata konuşlanan kişi tarafından Hale vuruldu. İşte o anlarda Aliço’nun yaşadığı acı, ekran başındakileri de üzdü. Rıza Kocaoğlu’nun başarılı performansıyla bu sahneler, dizinin yayınlanan son bölümüne de adeta damga vurdu.

İşte Hale’nin vurulduğu o anlar:

 

Çukur Neslican Tay’ı unutmadı! İşte o mesaj

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da dün akşam yayınlanan bölümde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Neslican Tay unutulmadı.

1610

Çukur’un yeni fragmanı yayınlandı! Yamaç’ı kim vurdu?

Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'dan 3 haftalık aranın ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

1624

Çukur reytingleri yine sildi süpürdü! Bakın hangi dizileri geride bıraktı!

Çukur ikinci sezona bomba gibi başlarken, Berkay Ateş ve Necati Memili gibi oyuncuların diziye transfer olmasıyla reytinglerde 3 haftadır yerini kimseye bırakmıyor. Sosyal medyada her hafta TT olmayı

1302

Çukur 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Çukur’u geri alacağım!’

Aras Bulut İynemli, Deniz Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili gibi isimlerin rol aldığı Çukur dizinin merakla beklenen 2. sezon 3. bölümüne (36. bölüm) kısa bir süre kala,

1222