Çukur’da Hale’nin öldüğü o anlarda Rıza Kocaoğlu öyle oynadı ki mahvolduk!

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisine dün akşam Gazeteci Hale’nin öldürülmesi damga vurdu.

  • 15PAYLAŞIM
  • 2408OKUMA
Elif Doğan’ın oynadığı Hale, beklenmeyen bir şekilde Baykal tarafından öldürüldü ve diziden ayrıldı. Aliço’nun için için tutulduğu Hale, Baykal’ın oyununa geldi ve Yamaç’a gözdağı vermek için ilk kurban olarak seçildi.

Baykal’la röportaj için buluşacağını sanan Hale, görüşmeye giderken bir şeylerden şüphelendi ve Aliço’yu da yanında götürdü. Açık bir pazar alanında buluşmak için randevulaştılar ama Hale, ölümüne doğru yürüdüğünü bilmiyordu. Daha önceden bir inşaata konuşlanan kişi tarafından Hale vuruldu. İşte o anlarda Aliço’nun yaşadığı acı, ekran başındakileri de üzdü. Rıza Kocaoğlu’nun başarılı performansıyla bu sahneler, dizinin yayınlanan son bölümüne de adeta damga vurdu.

İşte Hale’nin vurulduğu o anlar:

 

Çukur’un 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça dramatik dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde İdris Koçovalı ve Vartolu Sadettin bir araya geliyor. İş

1785

Çukur’dan RTÜK’e gönderme: “Seni öpemiyorum; ceza keserler”

Son dönemin fenomen dizisi Çukur, geçtiğimiz günlerde 'RTÜK'ten almıştı. Son yayınlanan bölümünde "RTÜK"e göndermede bulundu.

707

Eypio’nun Çukur’a Özel Şarkısına Video Klip Çekildi

Geçtiğimiz günlerde Gömün Beni Çukura adlı bu şarkı için, içerisinde diziden görüntülerin de yer aldığı bir video klip çekildi.

1673