Cumali Ceber Zirveyi Bırakmıyor

Geçtiğimiz hafta zirveyi ele geçiren yerli komedi Cumali Ceber: Allah Seni Alsın bu hafta da zirvede.

  • 83PAYLAŞIM
  • 13899OKUMA

Listenin bu haftaki zirvesinde de vizyondaki 2. haftasını kutlayan yerli komedi Cumali Ceber: Allah Seni Alsın yer aldı. Yaz ayları içerisinde gösterime giren yerli filmler arasında en iyi açılışa imza atan yapım 2. haftasında 61.936 seyirciye ulaştı. Stephen King’in ikonik roman serisinden beyaz perdeye uyarlanan Kara Kule 2. hafta kapanışını 2. sırada yaptı.  Başrollerinde Roland Deschain olarak Idris Elba, evrenin dengesini değiştiren Siyahlı Adam olarak ise usta oyuncu Matthew McConaughey’in yer alıyor. Film 50.232 seyirciye ulaştı. Listenin 3. sırasında ise distopik bir dünyaya bakış sunan Maymunlar Cehennemi serisinin üçüncü filmi Maymunlar Cehennemi: Savaş yer aldı. Maymunların lideri Sezar ile insanların lideri Colonel’i tüm canlıların kaderini belirlemek üzere karşı karşıya getiren yapım 5. haftasında 30.713 seyirciye ulaştı.

4. sırada listenin animasyon kontenjanından bir yapım yer buldu. Sanal alemde duyguları ifade etmenin en pratik yolu olan emojilerin maceralarını anlatan Sevimli Emojiler filmi ilk haftasında 21.168 seyirci tarafından izlendi. Listenin tam ortasında da bir animasyon yer aldı. Eğlenceli macera Balerin ve Afacan Mucit 2. hafta kapanışını 19.925 seyirci ile yaptı. Başarılı yönetmen Christopher Nolan’ın Dunkirk’ü bu hafta 6. sırada yer aldı. Mucize olarak değerlendirilen Dunkirk tahliyesini anlatan bol yıldızlı yapım ülkemizdeki 4. hafta kapanışını 15.412 seyirci ile yaptı. Listenin 7. sırasını ise aksiyonun dozunu düşürmeyen Bas Gaza aldı. Yapım açılışını 13.414 seyirciyle yaptı.

Listenin 8. sırasını Charlize Theron’lu aksiyon filmi Sarışın Bomba 13.187 seyirci ile alırken, 9. sırada ise yurt dışında aldığı ağır eleştirilerle dikkat çeken Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu yer buldu. Bilim kurgunun beğenilen yönetmeni Luc Besson’ın elinden çıkma film ülkemizdeki 3. hafta kapanışını 12.619 seyirci ile yaptı. Listenin son sırasında ise 9.638 seyirci ile Her Şey yer aldı.

Cumali Ceber 2’den fragman geldi

Vine fenomeni Halil Söyletmez'in başrolünü üstlendiği Cumali Ceber: Allah Seni Alsın'ın devam halkası Cumali Ceber 2 son hız geliyor. Kitlesi tarafından heyecanla beklenen devam halkasından ilk fragma

2580

Cumali Ceber Devam Halkası Geliyor

Yerli komedi "Cumali Ceber: Allah Seni Alsın"ın devam halkası geliyor.

3042

Yazın En Fazla İzlenen Filmler!

Maymunlar Cehennemi Savaş filmi yazın en yüksek izleyici rakamına ulaştı. İşte yaz boyunca en fazla izlenen filmlerin listesi.

3343

Cumali Ceber’den Rekor

Türkiye gişe verilerine göre 4-6 Ağustos tarihlerinde zirve Cumali Ceber’in oldu.

18767