DC Hayranlarına Müjde: Harley Quinn Filmi Geliyor!

The Hollywood Reporter, Harley Quinn filmi konusunda müjde verdi! THR’nin haberine göre; Suicide Squad’ın yönetmeni David Ayer, Gotham City Sirens filminde Harley Quinn karakterinin üzerine odaklanacak. DC Comics’in kötülerini anlatan ve gösterime girdiği yaz aylarında büyük bir gişe başarısı elde eden Suicide Squad filminde, şüphesiz Joker ile birlikte en çok dikkat çeken ve beğenilen karakter Harley Quinn idi. […]

The Hollywood Reporter, Harley Quinn filmi konusunda müjde verdi! THR’nin haberine göre; Suicide Squad’ın yönetmeni David Ayer, Gotham City Sirens filminde Harley Quinn karakterinin üzerine odaklanacak.

DC Comics’in kötülerini anlatan ve gösterime girdiği yaz aylarında büyük bir gişe başarısı elde eden Suicide Squad filminde, şüphesiz Joker ile birlikte en çok dikkat çeken ve beğenilen karakter Harley Quinn idi. Margot Robbie’nin çarpıcı oyunculuğu ile hayat bulan Harley Quinn, kötülüğü ile olduğu kadar güzelliği ile de sinema severleri kendine hayran bıraktı.

DC Comics severlerin karşısına ilk defa Batman: Animated Series 22. bölümde çıkıp kısa bir süre içinde birçok kişinin favori kötüleri arasına giren ve Suicide Squad filmiyle hayran kitlesini kat be kat arttıran Harley Quinn, kısa bir süre sonra kendi filminin başrolü olacak.

Harley Quinn spinoff yapımı konusunda birçok kişi Birds of Prey serisinden şüphelenirken, THR bu söylentilere son noktayı koydu. THR’nin haberine göre, Harley Quinn filmi Gotham City Sirens çizgi romanını konu alacak.

DC Dünyası’nın en azılı kadın kötü karakterlerini konu edinen Gotham City Sirens serisinde, Harley Quinn’i Catwoman ve Poison Ivy gibi diğer ünlü kötülerle maceradan maceraya koşarken görmek mümkün.

Haziran 2009 – Ağustos 2011 tarihleri arasında yayınlanan ve toplamda 26 sayısı olan Gotham City Sirens; Harley Qinn, Catwoman (Kedi Kadın) ve Poison Ivy (Zehirli Sarmaşık) karakterlerinin kendi şehirlerinde yaşadıkları macera dolu olayları ve diğer DC karakterleriyle yaşadıkları garip karşılaşmaları konu ediniyor.

Seri hakkındaki tüm bu bilgiler, Gotham City Sirens filminde Kedi Kadın ve Zehirli Sarmaşık karakterlerinin olup olmayacağı sorusunu akıllara getiriyor. Bu konuda henüz kesin bir bilgi söz konusu değilken, oldukça kısa bir süre içinde bu sorunun yanıtlanacağı kesin.

David Ayer ve Margot Robbie

Suicide Squad yönetmeni David Ayer’in çekeceği ifade edilen Gotham City Sirens filminde, Harley Quinn karakterini bir kez daha Margot Robbie canlandıracak. Henüz filmin gösterim tarihi ile ilgili bir bilgi yok fakat 1 Kasım 2019 tarihinde çıkacağı belirtilen bir DC filmi bulunmakta. İsmi belirtilmeyen filmin, Harley Quinn filmi olan Gotham City Sirens olup olmayacağı ise büyük merak konusu.

Harley Quinn filminin yönetmeni belli oldu!

Warner Bros. ve DC'nin adı henüz belli olmayan Harley Quinnfilminin yönetmenliği için seçtiği isim Dead Pigs filmiyle Sundance Film Festivali'nde Jüri Özel Ödülü'ne layık görülen Cathy Yan oldu.

2748

Solo Batman Filminde Ben Affleck’in Yerine Sürpriz Bir İsim Geliyor

Söylentilere göre Warner Bros, Ben Affleck'ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor.

3616

DC Sinematik Evreni’nin Yapım Aşamasındaki Filmler

DC Sinematik Evreni'nin yapım aşamasındaki 19 filmine biraz yakından bakalım isterseniz.

3969

Harley Quinn Televizyon Dünyasına Uyarlanıyor

Sevilen karakter Harley Quinn'in, animasyon dizisi için çalışmalara başlandı.

2786