“Deadpool 2″den yeni fotoğraflar geldi

Yılın kuşkusuz merakla beklenen filmlerinde başı çeken Deadpool 2'de yeni görseller yayınlandı

Ağzı bozuk ve sempatik kahramanımızın yeni filminden görseller gelmeye devam ediyor. Yeni görseller Empire üzerinden yayınlandı. Yeni gelen görsellerden birince Deadpool’u, yeni oluşturduğu X-Force’un tişörtünü giyerken görüyoruz.

Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa’yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool’un düzeni, gelecekten gelen Cable’ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable’ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool’la birlikte maceraya atılır.

Filmin kötü adamını Jack Kesy canlandırıyor. Henüz onaylanmamış olsa da, Kesy’nin İrlandalı mutant Black Tom Cassidy’ye hayat vereceği tahmin ediliyor. Marvel’ın anti kahramanını ise bir kez daha Ryan Reynolds canlandırıyor. Filmde Cable karakterini “Old Boy” ve “İhtiyarlara Yer Yok” gibi kült yapımların tanınan Oscar adayı ismi Josh Brolin üstlenirken, şans faktörünü manipüle edebilen mutant Domino’ya ise “Atlanta”nın yıldızı Zazie Beetz hayat veriyor. Filmin diğer X-Force üyeleri ise Rob Delaney, Terry Crews, Bill Skarsgard ve Lewis Tan.

Yönetmen koltuğunda ise “John Wick” ve “Sarışın Bomba” filmleriyle tanınan David Leitch oturuyor. “Deadpool 2” ülkemizde 18 Mayıs’ta vizyonda olacak.

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

2247

Deadpool 2’den yeni poster  

Deadpool 2 filminin yeni posteri yayınlandı

2013

Deadpool 2’den yeni poster

18 Mayıs'ta vizyona girecek olan Deadpool 2'den yeni bir poster paylaşıldı

1974

Deadpool 2’den yeni fragman yayınlandı

Ryan Reynolds'ın sevilen anti-kahramanı canlandırdığı Deadpool'un ikinci devam filminde bu kez yönetmen koltuğunda Atomic Blonde'un yönetmeni David Leitch oturuyor.

2331