DiCaprio’nun Vahşi Doğa Belgeselinden Fragman

Afrika’daki illegal “fildişi” ticaretinin karanlık taraflarını açığa çıkarmayı hedefleyen gerilim dolu belgesel The Ivory Game’in yönetmenleri ise ödüllü yönetmen Richard Ladkani ve Oscar adayı yönetmen Kief Davidson. Ladkani ve Davidson bu belgesel için 16 ay boyunca Afrika’da ve Çin’de araştırma yaptı ve 16 ay boyunca karanlık ticareti gizlice filme kaydetti. Film, Afrika’da soyları tükenmeye çok yaklaşmış filleri kurtarabilmek […]

  • 17PAYLAŞIM
  • 2825OKUMA

Afrika’daki illegal “fildişi” ticaretinin karanlık taraflarını açığa çıkarmayı hedefleyen gerilim dolu belgesel The Ivory Game’in yönetmenleri ise ödüllü yönetmen Richard Ladkani ve Oscar adayı yönetmen Kief Davidson. Ladkani ve Davidson bu belgesel için 16 ay boyunca Afrika’da ve Çin’de araştırma yaptı ve 16 ay boyunca karanlık ticareti gizlice filme kaydetti. Film, Afrika’da soyları tükenmeye çok yaklaşmış filleri kurtarabilmek için son uyarı niteliğinde.

DiCaprio dışında 12 ayrı yapımcısı daha olan belgeselin görüntü yönetmenliğini de Richard Ladkani üstleniyor. The Ivory Game, 4 Kasım Cuma günü Netflix’te yayınlanacak.