DreamWorks’ten Patron Bebek

DreamWorks Animation Studios’un yeni filmi Patron Bebek’ten yeni fragman yayınlandı.

Pixar ile birlikte animasyon filmlerinin tüm yönünü değiştirmeyi başaran DreamWorks yeni filmi Patron Bebek ile yine iddialı geliyor. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisi, Fare Şehri, Madagaskar serisi, Kung Fu Panda serisi sanıyoruz yeterli miktarda iyi örnekler ve hepsi DreamWorks’ten çıkan filmler. Böyle başarılı bir geçmişe sahip stüdyodan gelecek olan bu filme de heyecanlanıyoruz doğal olarak.

Fragmanın açılışında Disney’in Güzel ve Çirkin masalına göndermede bulunan Patron Bebek eğlenceli fragmanıyla başarılı bir animasyon ve macera filmi olacak hissini bize yaşattı. Özellikle seslendirme kadrosu da yıldızlardan oluşan filmin yönetmeni ise Madagaskar filmlerinin de yönetmeni olan Tom McGrath. Seslendirme kadrosunda yer alan isimler ise Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Tobey Maguire, Lisa Kudrow, Miles Christopher Bakshi

Patron gibi giyinen ve büyük bir insan gibi konuşan Patron Bebek ve abisi Tim’in sıra dışı hikayesi Türkiye’de 31 Mart tarihinde gösterimde olacak.

Coco’dan Yepyeni Klip Yayınlandı

Pixer'in animasyon filmi "Coco" 19 0cak 2018'de vizyona giriyor.

3364

Coco’dan Yeni Tanıtım Videosu

Pixar'ın yeni macerası Coco'dan kısa tanıtım videosu yayınlandı.

3651

Coco’dan Yeni Posterler Yayınlandı

Pixar ile Disney ortaklığıyla gelecek olan Coco filminden yeni posterler yayınlandı.

3805

Alec Baldwin’den İronik Konuşma

Programında Donald Trump taklidi yapan Alec Baldwin, “Komedi Dalında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” Emmy’sini Trump’a hediye ederek göndermelerde bulundu.

2356