Dwayne Johnson Rampage Filmiyle Sinemaseverler İle Buluşuyor

Canavar soslu filmin ilk fragmanı da neyse ki bizi fazla bekletmedi ve yayınlandı.

Rampage

Dwayne Johnson’a Rampage Filminde Umulmadık Bir Arkadaş Geliyor

San Andreas yönetmeni Brad Peyton’la yeniden bir araya gelen Dwayne Johnson’un oynadığı aksiyon filmi Rampage’ın ilk görüntülerini sizler ile paylaşmıştık. Canavar soslu filmin ilk fragmanı da neyse ki bizi fazla bekletmedi ve yayınlandı.

Johnson burada Primatolog Davis Okoye olarak karşımıza çıkıyor. İnsanlardan uzak kalmaya çalışan bir adam, ancak en yakın arkadaşı George ile, yani doğumundan bu yana bakmakta olduğu dikkate değer derecede akıllı bir gorille son derece yakındır. Ancak George’a, deneysel bir serum enjekte edilir ve bu da onu büyük boyutlara ulaştırır. George gibi büyütülmüş (ve onun aksine öfkeli) yaratıklar büyük şehirleri birbirine katmaya başladığında, Okoye hem en yakın arkadaşını hem de dünyayı kurtarmak için bilim adamı Dr. Kate Caldwell (Naomie Harris) ile bir araya gelmek zorunda kalıyor.

Film büyük bir aksiyon sunuyor ve Johnson da her zamanki sempatik tavırlarıyla dikkat çekiyor. Rampage, 11 Nisan 2018’de vizyonda bizleri bekliyor olacak.


Dwayne Johnson Yeni Filmi Rampage’den Set Fotoğrafları Geldi

“The Rock”ın yeni filmi Rampage’den set fotoğrafları geldi.Ünlü oyuncunun başrolünde yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Brad Peyton yer alıyor. Filmde Dwayne Johnson’a başrolde Oscar adayı Naomie Harris eşlik ediyor.

Rampage

Aynı isimli video oyunundan esinlenilerek sinemaya uyarlanan, başrolünde Dwayne Johnson’ın yer aldığı Rampage, doğduğu günden beri ilgilendiği goril dostu George’un yanlış giden bir genetik deney sonucu bir tehdit unsuruna dönüşmesiyle hem dostunu hem de insanlığı kurtarmaya çalışan primatolog Davis Okoye’nin hikâyesini anlatıyor.

Rampage

Rampage filminin oyuncu kadrosunda ayrıca Malin Akerman, Jake Lacy, Joe Manganiello, Jeffrey Dean Morgan, P.J. Byrne, Marley Shelton, Breanne Hill ve Jack Quaid gibi isimler de yer alıyor.

Rampage, 11 Nisan 2018’de vizyonda bizleri bekliyor olacak.

Dwayne Johnson ‘Gökdelen’de ölümle yüzleşiyor

Hollywood’un son yıllardaki box office canavarı Dwayne Johnson’ın başrolünü üstlendiği aksiyon filmi “Gökdelen”in son fragmanı yayınlandı.

3203

Dwayne Johnson’ın komedi filmi “Fighting with My Family” ertelendi!

Dwayne Johnson’lı aile komedisi “Fighting with My Family”nin vizyon tarihinde değişiklik oldu. Bu yıl 14 Temmuz’da gösterime girmesini beklediğimiz film, 1 Mart 2019’a ertelendi.

3710

Şimdi De Yeni Poster Geldi

Aksiyon filmlerinin taş adamı Dwayne Johnson ile Zac Efron'un başrollerini paylaştığı Sahil Güvenlik filminden yeni poster yayınlandı.

16279

Sahil Güvenlik’ten Altyazılı Fragman

Sahil Güvenlik filminden yeni altyazılı fragman yayınlandı, kaçırmayın!

17472