Eyvah Annem Dağıttı 2 ile Gülmeye Hazır Olun

2016 yılında gösterime girip gişede hatırı sayılır bir başarı yakalayan Bad Moms'ın devam filmi A Bad Moms Christmas(Eyvah Annem Dağıttı), kurallara karşı koyan üç annenin Noel maceralarını anlattığı film 24 Kasım 2017'de vizyona giriyor.

eyvah-annem-dağıttı-2

Yapımcılığını Judd Apatow’un yapacağı komedi filminin başrollerinde Mila Kunis, Kristen Bell ve Kristen Bell yer aldığı. Hangover serisinin yazarları Jon Lucas ve Scott Moore’un yazıp yöneteceği film annelik konusunda başarılı olamayan üç annenin hikayesine odaklanacak.

A Bad Moms Christmas(Eyvah Annem Dağıttı 2) Filminin Yeni Türkçe Altyazızlı Fragman Geldi:

A Bad Moms Christmas(Eyvah Annem Dağıttı 2) 24 Kasım 2017’de vizyona giriyor.

Eyvah Annem Dağıttı 2 Filminin Konusu:

Mükemmel annelik olgusuna karşı çıkarak, onlardan beklenen sorumluluk ve istekleri karşılamayan üç anne, kendi aileleri için güzel bir Noel düzenlemeye karar veririler. Aynı zamanda kendi annelerini de ağırlamak zorundadırlar. Güzel bir Noel geçirmek için uğraşan bu üç kadın, bu tatili özel bir hale getirecek ve anneleriyle de daha yakın olmayı başaracaklardır.

A Bad Moms Christmas(Eyvah Annem Dağıttı 2) Filminin İlk Türkçe Altyazızlı Fragman Geldi:

Vizyon Filmleri – 29 Aralık 2017

29 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 7 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3497

Van Gogh’un Hayatını Loving Vincent İle Daha Yakından Tanıyalım

Hugh Welchman ve Dorota Kobiela'nın yönettiği "Loving Vincent", ünlü ressam Van Gogh'un hayatını, ressamın tablolarından esinlenerek hazırlanan bir estetikle gözler önüne seriyor.

4239

Slumber Filmiyle Korkmaya Hazır Olun

Maggie Q'nun başrolünde yer aldığı "Slumber", kendini karanlık bir ruh ile mücadele içerisinde bulan Alice'in hikâyesini anlatıyor.

2888

Kalp Atışı Dakikada 120 İçin Geri Sayım Başladı

Robin Campillo'nun yönettiği ve prömiyerini Cannes Film Festivali'nde gerçekleştiren Kalp Atışı Dakikada 120, 1990'ların başında AIDS'e karşı farkındalık yaratmaya çabalayan Act-Up Paris aktivist örgü

4428