Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar Filminden Yeni Fragman ve Poster Geldi!

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 18 Kasım’da vizyonda! JK Rowling’in 2001 yılında yayınlann fantatik yaratıkları ansiklopedisinden ilham alınarak yapılan geliştirilen “Fantastik Canavalar Nelerdir, Nerede Bulunurlar” filmi ile yine JK Rowling hayranlarını büyük heyecanla beklediği filmde yeni bir Harry Potter gelmesi bekleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Ron Perlman, Jon Voight, Gemma Chan ve Carmen Ejogo Katherine Waterston, […]

  • 22PAYLAŞIM
  • 3588OKUMA

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar 18 Kasım’da vizyonda!

JK Rowling’in 2001 yılında yayınlann fantatik yaratıkları ansiklopedisinden ilham alınarak yapılan geliştirilen “Fantastik Canavalar Nelerdir, Nerede Bulunurlar” filmi ile yine JK Rowling hayranlarını büyük heyecanla beklediği filmde yeni bir Harry Potter gelmesi bekleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Ron Perlman, Jon Voight, Gemma Chan ve Carmen Ejogo Katherine Waterston, Jenn Murray, Ezra Miller, Colin Farrell, Dan Fogler ve Samantha Morton da bulunuyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Harry Potter filmlerinden birkaçında da tanıdığımız yönetmen koltuğunda oturmuş olan David Yates’in üçleme olacak olan serisinin ilk yapımı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar ülkemizde 18 Kasım 2016 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

fantastik-canavarlar-nelerdir-nerede-bulunurlar-poster-1

Harry Potter’ın Düşmanı Voldemort’un da Filmi Oldu

Harry Potter'ın kötü adamı Lord Voldemort da kendi filmine kavuştu sonunda.

5488

Patron Zirveyi Sevdi

Zirveyi Güzel ve Çirkin'den kapan Patron Bebek bu hafta da zirvede kalmayı başardı.

16874

Kong Zirveyi Güzel ve Çirkin’e Bıraktı

Kong’u zirveden alarak birinci sıraya yerleşen Güzel ve Çirkin ilk haftasında başarılı bir gişe dönemi geçirdi.

31350

Johnny Depp Harry Potter Evrenine Katılıyor!

Johnny Depp, “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?” filminin kadrosuna katıldı. Son olarak serinin devam halkalarında da David Yates’in yönetmen koltuğuna oturacağı habe

3003