Fargo’da Yeni Fragman

Fargo yeni sezon bölümleriyle yeniden adından söz ettirecek gibi duruyor.

  • 104PAYLAŞIM
  • 17367OKUMA
Fargo

Geçtiğimiz günlerde dizinin yeni sezonundan bir sahne ve fragman gelmişti. Şimdi de dizinin uzun fragmanı yayınlandı ve tahmin ettiğimiz üzere konu özellikle başrolü üstlenen Ewan McGregor’ın üzerine kurulu. Beklentimiz bu sezonun da çok iyi olacağı yönünde ve  bu da çok doğal, McGregor gibi bir aktörün işin içinde olması büyük beklentilere sebep oluyor. Usta aktör dizide iki farlı karakteri canlandıracak. İki kardeşe hayat veriyor olacak. Ayrıca yeni sezonda usta aktöre Mary Elizabeth Winstead, Carrie Coon ve David Thewlis eşlik ediyor olacak.

 

Ewan McGregor iki farklı karakteri canlandırması ile ilgili, “İki farklı kardeşi canlandırıyorum. Doğal olarak bu durum çok fazla değişim gerektiriyor. İkiz değiller ve birbirlerinden gerçekten çok farklı görünüyorlar. Bu karakterleri canlandırmak zorlayıcı ama yaparken keyif aldım.” dedi.

Bu arada, McGregor‘ı gördüğünüzde birazcık şaşırabilirsiniz! Dizinin bu sezonunda ilk sezon ile ilgili bağlantılar olacağını dizinin yaratıcısı Noah Hawley daha önce açıklamıştı. Bakalım ne gibi sürprizlerle karşılaşacağız. Dizinin başlangıç tarihi ise 19 Nisan 2017’de FX’te olacak…

Haziran ayında en çok konuşulan diziler belli oldu

Haziran ayında en çok konuşulan, en çok ses getiren dizileri belli oldu.

3224

Danny Boyle imzasıyla ‘Trust’ yarın FX’te başlıyor!

Getty ailesinin gerçek hayat hikayesinden uyarlanan Trust, 3 Mayıs’ta FX ekranlarında başlıyor. Dizi ilk sezonuyla 3 Mayıs’tan itibaren her perşembe saat 21.30’de FX ekranlarında olacak.

2394

Çayınız kahveniz hazır mı? Bu dizileri mutlaka izlemeniz gerekiyor…

Hayatımıza adeta bir nimet gibi giren Netflix’i seviyoruz. Kimi zaman kendimizi ekran başından alamayıp sonunda bilgisayara ya da tablete sarılmış bir şekilde bile buluyoruz.

26586

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4078