Game of Thrones’a veda eden son isim Maisie Williams oldu

Game of Thrones’ın yıldızı Maisie Williams, çekimlerinin bittiğini duygusal bir paylaşımla duyurdu.

Game of Thrones’un 8. sezon prodüksiyonu devam ediyor. Hit dizide çekimleri tamamlanan en son isim Maisie Williams oldu. Dizide, hayranların favori karakterlerinden Arya Stark’a hayat veren genç aktris Instagram hesabından yayınladığı paylaşım ile diziye veda etti.

Maisie Wiliams’ın paylaştığı fotoğrafta genç oyuncunun kanlı ayakkabıları; altında ise şu sözler yer alıyordu: “Elveda Belfast. Elveda Arya. Elveda Game of Thrones. Çok keyif aldım. Macera devam edecek.” Yıldız oyuncunun paylaşımında kullandığı etiketler ise Arya’nın final sezonunda neler yaşayacağı konusunda kafaları bir kez daha karıştırdı.

Geçtiğimiz haftalarda Game of Thrones’un bir diğer yıldız ismi Emilia Clarke da çekimlerini tamamladığını duygusal bir paylaşımla duyurmuştu. Final sezonuyla ilgili yorumlarını aktaran Sophie Turner ise dizinin finalini “tahmin edilemez” ve “tatmin edici” olarak tanımlamıştı.

Game of Thrones’un sekizinci ve son sezonu önümüzdeki yıl içerisinde prömiyer yapacak.

 

goodbye belfast. goodbye arya. goodbye game of thrones. what a joy i’ve had. here’s to the adventures to come #lastwomanstanding #barely #immasleepforthenextfouryears #justkiddingidontsleep

A post shared by Maisie Williams (@maisie_williams) on