Game of Thrones’ta büyük savaş çekimi tamamlandı

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden Game Of Thrones, daha önce görülmemiş en büyük savaş sahnesinin çekimlerini tamamladı. Bu sahneler 55 gece sürmüş.

Televizyon dünyasına iddialı bir giriş yaparak, seyircinin hafızasında iz bırakmayı başaran Game of Thrones ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Amansız taht kavgasının sonu gelirken, fantastik evrenin gizemleri bizi meraklandırmaya devam ediyor. Bu noktada dizinin bugüne kadarki en büyük savaş sahnesinin çekildiğini belirtmekte fayda var. Yalnızca tek bir sahne için 55 gece çalışan dizi ekibinin zorlu bir işe imza attığı aşikâr. 3 ayrı mekanda gerçekleşen çekimler heyecan yaratıyor elbette! Asistan yönetmen Jonathan Quinlan‘ın Instragram hesabında paylaştığı bilgiye göre ortaya muazzam bir görsel şölen çıkacağı kesin. Tabii Quinlan kısa süre içinde görseli silmeyi ihmal etmedi. Fakat bahsi geçen sahnenin Kışyarı savaşının bir parçası olduğu ortada.

game-of-thrones-2-filmloverss

Game of Thrones’un 8. Sezonu 2019’da Ekrana Gelecek

Daha önce bunun gibi pek çok savaş sahnesi izlediğimiz bir gerçek. Ancak yapım 11 hafta süren çekimlerle adeta tarih yazıyor. Amazon imzası taşıyan The Lord of the Rings uyarlaması ekrana gelene dek, dizinin zirvedeki yerini koruyacağını söylemek mümkün. Televizyona yeni bir soluk getirmesi beklenen uyarlamada Peter Jackson‘ın yapımcı koltuğunda oturması da ihtimaller dahilinde. Dizinin seyirci karşısına ne zaman çıkacağı ise belirsiz. O zamana dek şuraya tıklayabilir ve yapımla ilgili detaylara göz atabilirsiniz.

Game of Thrones’un 8. ve son sezonu 2019 yılı içerisinde HBO ekranlarına gelecek.

(filmloverss)

Game of Thrones izleyicilerine müjdeli haber!

Dünya çapında milyonlarca hayran kitlesi bulunan Game of Thrones'un devam dizisi için onay verildi

903

2018 BAFTA Craft Ödülleri sahiplerini buldu

2018 BAFTA Craft Ödülleri sahiplerini bulurken gecenin kazananları Three Girls, Game of Thrones ve The Crown oldu.

315

Game of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke’tan özel bir video geldi!

Game of Thrones‘un en ünlü karakterlerinden Daenerys Targaryen’a hayat veren Emilia Clarke, eğlenceli bir kamera arkası videosuyla izleyici karşısına çıktı.

553

Game of Thrones finalinde dev savaş  

Game of Thrones’un yardımcı yönetmeni, final sahnesi ile ilgili dizinin sevenlerini heyecanlandıracak bir paylaşımda bulundu

889