Game of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke’tan özel bir video geldi!

Game of Thrones‘un en ünlü karakterlerinden Daenerys Targaryen’a hayat veren Emilia Clarke, eğlenceli bir kamera arkası videosuyla izleyici karşısına çıktı.

“Ejderhaların annesi” bu kez Omaze adlı bağış toplama kuruluşuyla iş birliği yaptı ve sağlık çalışanlarına yardım edecek bir kampanyanın yüzü oldu.

Clarke, kampanya bitiminde iki hayranıyla birlikte çekimlerin yapıldığı Kuzey İrlanda’da buluşacak, birlikte yemek yedikten sonra Belfast’taki ünlü Game of Thrones setinde gezintiye çıkacaklar. Clarke’ın eğlenceli videosunun sürpriz konuğu ise dizinin Jon Snow’u, yani Kit Harington.

Dizinin merakla beklenen son sezon çekimleri sürerken setten herhangi bir görsel ya da video paylaşılmış değil. Geçtiğimiz haftalarda yönetmen yardımcısı Jonathan Quinlan, yeni sezonda yer alan bir savaş sahnesinin çekimlerinin 55 günde tamamlandığını açıklamıştı.

Son sezonda yönetmenlik yapan isimler arasında dizinin yaratıcıları David Benioff, D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik bulunuyor.

Game of Thrones’un sekizinci sezonu her biri film uzunluğunda olacak altı bölümden meydana geliyor. Yeni sezonun prömiyeri 2019 içerisinde yapılacak.

2018 BAFTA Craft Ödülleri sahiplerini buldu

2018 BAFTA Craft Ödülleri sahiplerini bulurken gecenin kazananları Three Girls, Game of Thrones ve The Crown oldu.

245

Game of Thrones finalinde dev savaş  

Game of Thrones’un yardımcı yönetmeni, final sahnesi ile ilgili dizinin sevenlerini heyecanlandıracak bir paylaşımda bulundu

798

Game of Thrones’ta büyük savaş çekimi tamamlandı

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden Game Of Thrones, daha önce görülmemiş en büyük savaş sahnesinin çekimlerini tamamladı. Bu sahneler 55 gece sürmüş.

1166

Game of Thrones 2019’da Geliyor

Dizinin yıldızı Sophie Turner, verdiği bir röportajda dizinin prömiyer tarihini açıkladı.

1064