Gary Oldman’ın yeni projesi belli oldu

Başarılı oyuncu Gary Oldman, The Woman in the Window filminin kadrosuna katıldı

Darkest Hour filmi ile En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar kazanan Gary Oldman, yönetmen Joe Wright ile yeniden biraraya geliyor. Usta oyuncu başrolünde Amy Adams’ın yer aldığı The Woman in the Window filminin kadrosuna katldı. A.J. Finn’in çok satan romanından uyarlanan filmin kadrosu için Oscar ödüllü başarılı aktris Julianne Moore’un da ismi geçiyor.

The Woman in the Window filmi, New York’ta yalnız yaşayan Anna’nın hikayesini konu ediniyor. Gününü evde film izleyerek geçiren Anna’nın agorafobisi bulunmaktadır. Komşularını sürekli gözetler ve bir gün o evlerden birinde bir suç işlendiğine tanık olur. Oldman ise filmde, gizemli bir ailenin babası rolünde karşımıza olacak. Senaryosunu Pulitzer ödüllü senarist Tracy Letts’in kaleme aldığı filmin yapımcıları ise Oscarlı Scott Rudin ve Oscar’a aday gösterilen Eli Bush.

The Woman in the Window 4 Ekim 2019’da vizyonda olacak.

Kaynak: HT Sinema

2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu

2018 Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu'nda, Jimmy Kimmel'in sunumuyla gerçekleştirilen 90. Oscar Ödül Töreni'nde kırmızı halı rüzgarından sonra Oscar kazananlar da açı

1782

I Am: Heath Ledger

2008 yılında hayatını kaybeden başarılı aktör Heath Ledger’ın belgeselinden fragman yayınlandı.

21420