Gece Hayvanları Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı

Donnie Darko ile hafızalara kazınan oyunculuğu ile Jake Gyllenhaal’ın başrolünde ve yönetmen koltuğunda Tom Ford’un olduğu Gece Hayvanları’ndan yeni fragman geldi! Son zamanlarda “Gece Vurgunu”, “Southpaw”, “Everest” ve “Demolition” filmleriyle adından sıkça söz ettiren, yetenekli oyuncu Jake Gyllenhaal’ın bu yapımda oyunculuğunu konuşturacağı düşünülüyor.Tom Ford’un ikinci uzun metraj filmi olacak. İlk uzun metraj filmi Tek Başına […]

  • 20PAYLAŞIM
  • 3339OKUMA

Donnie Darko ile hafızalara kazınan oyunculuğu ile Jake Gyllenhaal’ın başrolünde ve yönetmen koltuğunda Tom Ford’un olduğu Gece Hayvanları’ndan yeni fragman geldi!

Son zamanlarda “Gece Vurgunu”, “Southpaw”, “Everest” ve “Demolition” filmleriyle adından sıkça söz ettiren, yetenekli oyuncu Jake Gyllenhaal’ın bu yapımda oyunculuğunu konuşturacağı düşünülüyor.Tom Ford’un ikinci uzun metraj filmi olacak. İlk uzun metraj filmi Tek Başına Bir Adam ile çeşitli festivallerden 7 ödül kazanmayı bilen yönetmenin yeni filminin kadrosu da oldukça iddialı. Kadrosunda Isla Fisher’ın da yer aldığı film, Austin Wright’ın 1993 tarihli romanı “Tony ve Susan”ın romanından uyarlandı. Gece Hayvanları 2016 Venedik Film Festivali Jüri Büyük Ödülü’nün de sahibi oldu. Filmin kadrosunda ünlü oyuncu Amy Adams, Michael Shannon,Aaron Taylor-Johnson, Isla Fisher, Karl Glusman, Armie Hammer, Laura Linney,Andrea Riseborough ve Michael Sheen bulunuyor.

Jake Gyllenhaal Örümcek-Adam’a katılıyor mu?

Jake Gyllenhaal'un "Spider-Man 2" filminde rol alacağı iddia ediliyor.

2751

Solo Batman Filminde Ben Affleck’in Yerine Sürpriz Bir İsim Geliyor

Söylentilere göre Warner Bros, Ben Affleck'ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor.

3623

Bu Hafta Sinema Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4739

Netflix’ten Okja

Devasa hayvan Okja’yı ilk defa görme fırsatı yakalayacağımız Netflix filminden altyazılı fragman yayınlandı.

18942