Genç Sparrow’u Gördük: Yelkenler Fora

Jack Sparrow’un gençliğini gördüğümüz yeni bir fragman geldi Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filminden.

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filminden gelen son fragmana biz tam anlamıyla bayıldık. Serinin ilk filmlerine geri dönüş hissi veren bir fragman geldi ve gerçekten çok mutluyuz. Jack Sparrow’un Kaptan Salazar ile olan geçmişini de gösteren yeni fragmanı izlemenizi, kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Serinin 5. Filmi olan Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Karayip Korsanları’nı efsaneleştiren kadroyu da tekrar bir araya getiriyor. Kaptan Hector Barbossa olarak Geoffrey Rush, Will Turner olarak Orlando Bloom yeniden karşımızda olacak. Filmin adını da vere Kaptan Salazar’ı ise usta aktör Javier Bardem canlandırıyor. Filmin kadrosunda Kaya Scodelario, Stephen Graham da bulunuyor. Ayrıca The Beatles üyelerinden, efsane Paul McCartney de filmde küçük bir rol üstleniyor. Filmin yönetmenlik koltuğunu ise Joachim Rønning ve Espen Sandberg paylaşıyor.

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı’nın beyaz perde ile buluşacağı tarih ise 26 Mayıs 2017.

Johnny Depp’in yeni filmi City of Lies’ten ilk fragman geldi

Johnny Depp'in çözülmemiş davalara bakan bir dedektife hayat verdiği City of Lies'ın yönetmen koltuğunda Brad Furmanoturuyor.

2419

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu haftada sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

3017

Hollywood’un Hırçın Çocuğu Johnny Depp’i Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?

Hayatını kendi kurallarına göre şekillendiren ve son yılların en ikonik Hollywood yıldızlarından birisini tanımaya ne dersiniz?

7154

Yazın En Fazla İzlenen Filmler!

Maymunlar Cehennemi Savaş filmi yazın en yüksek izleyici rakamına ulaştı. İşte yaz boyunca en fazla izlenen filmlerin listesi.

3343