George R.R. Martin’in yeni dizisinden tanıtım geldi

Game Of Thrones'un yaratıcısı George R.R. Martin'in yeni dizisi Aralık ayında başlıyor.

  • 8PAYLAŞIM
  • 1295OKUMA

Game Of Thrones bilindiği üzere 2019’da 8. ve son sezonuyla ekranlara gelecek ve dizi son bulacak. Ancak dizinin yaratıcısı George R.R. Martin yeni bir projeye imza atıyor. Uzay macerasının anlatıldığı Nightflyers Aralık ayında televizonda kendine yer bulacak.

Martin amcamızın yeni projesi Nightflyers’te bizlere dünyanın yok edilmeden hemen önce uzayın derinliklerinde yaşanan olayları konu ediyor. Yine bizleri etkileyecek gibi duruyor.

Ayrıca George R.R. Martin, Game Of Thrones’ta geçmiş dönemi anlatacağı yeni bir yapımla yeniden bizleri büyülemek niyeti içerisinde olduğunu biliyoruz. Nightflyers,  SYFY kanalında yayınlanacak.

Dizinin başlaması için beklememize gerek kalmayacak 2 Aralık’ta başlayacak olan dizi, 10 bölümden oluşuyor. İlk 5 böümünü 2-6 Aralıkta yayınlanacak ve kalan 5 bölümü de 9-13 Aralıkta yayınlanarak dizinin ilk sezonu bitecek. Türkiye’de diziyi izlemek isteyenler Netflix üzerinden diziye ulaşabilecek. SYFY ile aynı anda Türkiye’de yayınlanıp yaınlanmayacağı henüz bilinmiyor.