Gişe verileri belli oldu! (29 Haziran- 1 Temmuz)

Bu haftasonu sinemalarda en çok izlenen filmler belli oldu. İşte o filmler;

  • 18PAYLAŞIM
  • 2937OKUMA

Jurassic World: Fallen Kingdom, 50 bin 478 kişi tarafından izlenerek listenin başındaki yerini korumaya devam ediyor. J.A Bayona’nın başrolünde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Chris Pratt, Bryce Dallas Howard yer alıyor.

 

Kaçış Planı 2: Hades

Listenin ikinci sırasında yeni bir film yer alıyor. Kaçış Planı 2: Hades, vizyondaki ilk haftasında 37 bin 390 kişinin tercihi oldu. Sylvester Stallone ve Dave Bautista’nın başrollerinde yer aldığı film, kaçması imkân dahilinde gösterilmeyen hapishaneden kaçmayı başaran Ray’in arkadaşını kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatıyor.

 

Üç Harfliler: Beddua

Üçüncü sırada yer alan Üç Harfliler: Beddua, 28 bin 012 kişi tarafından izlendi. Alper Mestçi’nin yönettiği Üç Harfliler serisinin yeni halkası Beddua, lise günlerinden beri yakın bir grup arkadaşın bir şamanla tanıştıktan sonra değişen hayatlarını konu ediniyor.

 

Ocean’s 8

8 kadının soygun hikayesini anlatan Ocean’s 8,  27 bin 414 kişi tarafından izlenerek dördüncü sırada yerini aldı. Başrollerini Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Rihanna ve Helena Bonham Carter’ın paylaştığı Ocean’s 8, tümü kadın karakterlerden oluşan bir ekibin planladığı soygunu anlatıyor.

 

Yakalandın!

Listenin beşinci sırasında Yakalandın! filmi bulunuyor. 21 bin 081 kişi tarafından izlenen film, elim sende oyununu bir gelenek hâline getirmiş beş arkadaşın, oyunun yenilmezi konumundaki arkadaşlarının düğünü sırasında yaşadıklarını anlatıyor.

Kaynak: boxoffice

Haftanın gişe verileri belli oldu

Hafta sonu en çok hangi filmler izlendi? İşte 27 -29 Temmuz gişe verileri...

2230

Otel Transilvanya $44 milyonla Box Office ABD’de zirveyi kaptı!

Haftasonu ABD Box Office verilerine göre Otel Transilvanya $44 milyonla birinci sıraya yerleşti.

3500

Haftasonu gişe verileri belli oldu! Ant Man and the Wasp farka yürüdü!

Yılın en çok beklenen filmlerinden olan MCU'nun yirminci halkası Ant-Man and the Wasp, 6-8 Temmuz haftasonunda sinemalarda en çok izlenen film oldu.

2499

Haftalık gişe verileri açıklandı!

Bu hafta sonu en çok hangi filmler tercih edildi? İşte 22-24 haziran gişe verileri

3157