Güldür Güldür Show yeni sezonda hangi kanalda? 

Güldür Güldür Show, skeç performansları ile ekran başındakileri güldürmeye devam ediyor.

  • 10PAYLAŞIM
  • 1631OKUMA

Show TV ekranlarında yayın hayatına devam ederken farklı bir kanala transfer olacağına dair iddialar ortaya atılan Güldür Güldür Show, yeni bir iddia ile daha gündeme geldi. Vatan Gazetesi yazarı Oya Doğan, akıbeti merak edilen Güldür Güldür Show hakkında detayları yazdı.
Geçtiğimiz sezon bazı oyuncularının farklı projelere geçiş yapması ve yeni sezonda kanal değiştireceğine dair iddiaların yer alması dolayısıyla merak konusu olan Güldür Güldür Show için detaylar, ilk ağızdan geldi. Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan ile röportaj yapan Vatan Gazetesi yazarı Oya Doğan, konuyla ilgili detayları gündeme getirdi.

“Malum Güldür Güldür adeta Show TV’yle anılan bir format. Fakat yeni sezonda bazı oyuncularının başka kanallarla anlaştığını görüyoruz. Hatta Güldür Güldür’ün TV8’e transfer olduğu bile konuşuluyor. Suavi Doğan’a açık açık sordum. İşte cevabı:

“Güldür Güldür benim gözbebeğim. Geçen 5 yıllık zaman içerisinde inişli çıkışlı günler geçirdik. Bu yıl çok zorlu geçti. Biz de Güldür Güldür’de hazırlıksız yakalandık. Sezon boyunca Güldür Güldür, yazları da iki tane film yaptıkları için yazarlar ve oyuncular çok yorulmuştu. Ve kendini bir türlü yenileyemiyordu. Yapımcıyla beraber bir karar aldık. Bu yaz onlar film yapmadılar. Biz de ara verdik. Yeniden yazılsın, yeni karakterler eklensin istedik. Şimdi Güldür Güldür’den gidenler oldu. Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay kesin olacak isimler. Onur Buldu başka bir kanalda yeni bir programa başlıyor. İnşallah işi başarılı olur ama orada işler yürümezse Güldür Güldür’e geri dönecek. Haftaya oyuncu seçimlerine başlayacağız. Ocak ayında kısmetse geri dönüyorlar.”

Güldür Güldür’ün bir yere gittiği yok, yenilenmiş bir halde yeniden ekranda olacak.”

 

İrem Sak ‘Güldür Güldür Show’dan ayrıldı

Güldür Güldür Show'un en eğlenceli oyuncularından olan İrem Sak'tan hayranlarına üzücü haber geldi. Sak Güldür Güldür Show'a veda etti.

5082