Güzel ve Çirkin Zirvede Tek Başına

İlk vizyon haftasında gişede zirveyi ele geçiren Güzel ve Çirkin ikinci haftasında da gişenin lideri.

  • 147PAYLAŞIM
  • 24609OKUMA

Geçen haftanın lideri Güzel ve Çirkin ikinci haftasında da ABD’de 88,3 milyon dolar kazandı. İlk haftasında 170 milyon dolar hasılat elde etmeyi başaran film iki haftada bütçesini ikiye katladı.  Legion dizisiyle son zamanlarda çok fazla adından söz ettiren Dan Stevens ile kariyerine Harry Potter serisi ile başlayarak ciddi bir aktris olma başarısı gösteren Emma Watson’ın başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel her yaştan insanlar için gerçekten keyifli bir masal uyarlaması.

Listenin ikinci sırasını ise bu hafta ilk vizyon haftası olan Power Rangers elde etti. 90’ların kült dizisinin yeni nesil uyarlaması 40,5 milyon dolar hasılat elde etti. Özellikle genç nesile uygun bir uyarlama olarak dikkat çeken film aksiyon sahneleri ve yeni teknolojinin getirileriyle gişeden başarılı çıkacak gibi görünüyor.

Üçüncü sırada ise üçüncü vizyon haftasında olan Warner Bros.’un Kong: Kafatası Adası bulunuyor. İlk haftasında ilk sıradan açılış yapan efsanevi Kong’un yeni hikayesi bu haftayı 14,4 milyon dolarlık hasılat ile geçti. Filmin başrollerinde Tom Hiddleston ve Oscar’lı Brie Larson bulunuyor.

Haftanın dördüncü sırasında ise Life yer aldı. Açılış haftasında 12,6 milyon dolar kazanan Life kadrosuyla dikkat çekiyor. Filmin başrollerinde Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds ve Rabecca Ferguson yer alıyor.

Beşinci sırada ise bizim de fazlasıyla övdüğümüz Logan filmi var. Çizgi-roman dünyasının en fazla bilinen karakterlerinden Wolverine’e veda eden Hugh Jackman Logan filmiyle başarılı bir kapanış yapıyor. Haftayı 10,1 milyon dolarla kapatan film toplam gişesini 204,1 milyon dolara çıkartmış durumda.

Sıralamanın geri kalanı…

  • 6 – Get Out – 8,6 milyon dolar
  • 7 – Baraka – 3,7 milyon dolar
  • 8 – Lego Batman Filmi – 1,9 milyon dolar
  • 9 – The Belko Experiment – 1,8 milyon dolar

 

Wolverine karakterine yeni aday: Keanu Reeves

 Hugh Jackman'ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

6451

2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu

2018 Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu'nda, Jimmy Kimmel'in sunumuyla gerçekleştirilen 90. Oscar Ödül Töreni'nde kırmızı halı rüzgarından sonra Oscar kazananlar da açı

2811

The Greates Showman’den Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Film’de sıfırdan başlayarak Ringling Bros. Ve Barnum & Bailey Circus için bir ekip toplamaya çalışan Barnum’un hikayesi anlatılıyor.

3504

2017’de Başlayan En İyi 17 Yabancı Dizi

2017’de yayınlanan ve çok sevilen 10 diziyi sizler için listeledik.

7536