Haftanın gişe verileri belli oldu

 Bu hafta sonu sinema salonlarında en çok hangi filmler izlendi? 1-3 Haziran gişe verileri...

Deadpool 2 zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Vizyondaki 3. haftasında 90 bin 746 kişi tarafından izlenen film, gelecekten gelen Cable’a karşı kendi süper kahraman timini toplayan Deadpool’un maceralarını anlatıyor.

Nuri Bilge Ceylan’ın prömiyerini Cannes Film Festivali’nde gerçekleştiren filmi Ahlat Ağacıvizyondaki ilk haftasında 46 bin 868 kişi tarafından izlenerek listede ikinci sıradaki yerini aldı.  Doğu Demirkol, Murat Cemcir, Bennu Yıldırımlar, Hazar Ergüçlü’nün başrollerini paylaştığı film, üniversiteyi bitirdikten sonra yazdığı kitabı bastıracak parayı bulma adına memleketine dönen, ailesiyle ve geçmişte tanıdığı insanlarla yüzleşme sürecine giren Sinan’ın hikâyesini konu ediniyor.

Cüce Dedektif Şerlok, ilk haftasında 34 bin 540 kişi tarafından izlenerek listede üçüncü sıradaki yerini aldı.

Listenin dördüncü sırasında 25 bin 906 kişi tarafından izlenen Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi yer alıyor. Film, genç Han Solo’nun tehlikeli yeraltı suç dünyasındaki maceraları sırasında uzun süre yoldaşı olacak olan Chewbacca ve Lando Calrissian gibi Star Wars evreninin sevilen karakterleriyle yolunun kesişmesini ele alıyor.

Rob Cohen’in yönetmenliğini üstlendiği Kasırgada Vurgun, 24 bin 244 kişi tarafından izlenerek ilk haftasında en çok izlenen beşinci film oldu. Film, bir suçlu ekibinin, kasırga tehdidi karşısında fırsattan istifade ederek ABD Mint tesisine sızıp 600 milyon dolar çalma girişimini konu ediniyor.

ABD Box Office’te zirve Meg: Derindeki Dehşet’in!

Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta yeni bir yapımın olurken, listede 3 yeni film

2321

Haftanın gişe verileri belli oldu

Hafta sonu sinema salonlarında en çok hangi filmler tercih edildi? İşte 3-5 Ağustos gişe verileri...

1859

Haftanın gişe verileri belli oldu

Otel Transilvanya 3, yaklaşık 105 bin seyirci tarafından izlenerek Box Office Türkiye hafta sonu listesine birinci sıradan dahil oldu.

2205

Otel Transilvanya $44 milyonla Box Office ABD’de zirveyi kaptı!

Haftasonu ABD Box Office verilerine göre Otel Transilvanya $44 milyonla birinci sıraya yerleşti.

2758